YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Pelin Batu: Ailecek HDP'ye oy verdik!
Pelin Batu: Ailecek HDP'ye oy verdik!
23 Haziran 2015 02:35
Pelin Batu, 7 Haziran genel seçimlerinde ailecek HDP'ye oy verdiklerini açıkladı.

7 Haziran genel seçimleri sonrası gelen sonuçlarda HDP'nin daha önce CHP'nin hakim olduğu Nişantaşı gibi semtlerde hayli yüksek oy aldığı ortaya çıkmıştı.

Nokta Dergisi'ne konuşan gazeteci Pelin Batu, "Nişantaşı, neden HDP'ye oy verdi?" sorusunu yanıtladı.

Pelin Batu, soruya kendi ailesinden örnekler vererek cevapladı. Barış sürecinin samimi ve şeffaf bir şekilde yürütülmesi için bütün ailesinin HDP’ye oy verdiğini söyleyen Batu, şunları söyledi; “Dedem de babam da CHP milletvekiliydi. Sola en yakın olan partilere oy vermişizdir hep. Şimdi ben de dahil tüm ailem HDP’ye oy verdik. İlk defa böyle bir şey oluyor.

Barış süreci AK Parti’yle başlayınca, nasıl destekliyorsunuz diye tepki gösterdiler bana. Bir süre sonra AK Parti’nin samimi olmadığını gördüm. Bugün barış süreci diyor, ertesi gün terörist ilan ediyor. Bu sürecin onlarla devam edebileceğini düşünmedim. HDP’nin güçlü bir şekilde Meclis’e girmesi barış sürecinin ciddi bir şekilde devam edeceği anlamına geliyor.”

Bunun babasi
 // uykucu
T.C Sefiri olarak Devleti temsil etti. Bu millet bu monserlerden cook cekti... ...
23 Haziran 2015 Salı 11:25
kıyamam
 // ali al
canım benim, sana hiç kıyamam. sen nereye istersen oraya ver. başka nereye verebilirsin ki zaten. erhan hocaya biraz kırgınım. o kadar program yaptı, şu kızcağızı dağa gönderemedi...dağdakiler bir bayram yapardı. öcalana da gönderebilir...sandık senin, karar senin...atış serbest......
23 Haziran 2015 Salı 10:20
şaşırmadık!
 // kanal a fun
yahudi tarihi diye kitap yazan yahudileri kahramanlaştıran eski manken yeni tarihçi! biz sizin ağababalarınızı yenmişiz ağababalarınzı bilderberg gibi kapalı kapılar ardında korkakçasına kurduğunuz şer planlarını bu millet biiznillah boşa çıkaracaktır Mümin aynı delikten 2 defa ısırılmaz bu musibet içimizdeki çürükleri ayıklayacaktır talutun ordusunu yarı yolda terkedenler olmuştu onlar Rabbim üzerimize sabırlar yağdır ayaklarımızı sabit kıl ve kafirler güruhuna karşı bize yardım eyle dediler!...
23 Haziran 2015 Salı 08:41
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler