YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Payzın İsrail'in avukatı kesildi
CNNTÜRK sunucusu Şirin Payzın İsrail'le yaşadığımız diplomasi krizini yerinde bularak "İsrail Davos'un inkikamını aldı" dedi. Payzın'ın sözleri izleyicileri şok etti.
Payzın İsrail'in avukatı kesildi
13 Ocak 2010 / 16:30 Güncelleme: 13 Ocak 2010 / 16:32

CNNTÜRK’ün “Haber Masası” programında İsrail’le Türkiye arasındaki gerginlik tartışılırken  “360º” derece programının sunucusu Şirin Payzın, resmen İsrail'in avukatlığına soyundu ve İsrail'in büyükelçimize yaptığı nezaketsizliğin sorumlusunun Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi.

"PERES'E YAPILAN SAYGISIZLIKTI"

İsrail Dışişleri Bakan Yardımcısı Danny Ayalon’un Türkiye'nin Tel Aviv Büyükelçisi Oğuz Çelikkol'a yönelik davranışı değerlendiren Payzın, “Şimdi Başbakan Erdoğan’ın geçen sene Davos’ta yaptığı da büyük bir nezaketsizlikti. Karşınızda ılımlı bir politikacı, Türkiye’yi seven bir politikacı vardı. Peres… Peres’e büyük nezaketsizlik yaptı.” dedi.

Haber Masası’nda sözlerine açıklık getiren Payzın, “Sen nezaketsizlik yaparsan, küfredersen senden daha fazla nezaketsiz, daha fazla küfreden, daha fazla bağıran her zaman biri çıkar. (…) Güvercini ezersen şahinle karşı karşıya kalıyorsun.” şeklinde konuştu.

İŞTE ŞİRİN PAYZIN'IN İSRAİL AVUKATLIĞINA KESİLDİĞİ DAKİKALAR


 

medya mensupları kamu çalışanlarıdır.
 // ibrahim çelikoğlu
"Saçı uzun,kendi kıssa"dedikleri.Sözde kendini ispatlayacak.Halbuki,
yapması gereken;Hukuk devleti çerçevesinde haraket edip verilen ruhsat'a hile getirmemek olmalıdır.Ölenlerin insan olduğunuda unutmamalı,katillerin yanında değil,mağdurların yanında olmalıdır.
Bunlara"kırık po" denir....
16 Ocak 2010 19:05
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler