YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ortaklığın genişletilmesi konusu görüşüldü
Ortaklığın genişletilmesi konusu görüşüldü
Ortaklığın genişletilmesi konusu görüşüldü
13 Mart 2008 / 21:38 Güncelleme: 14 Mart 2008 / 00:00

HABER: ZEHRA BEKAR

Kanal A Televizyonu ile işbirliği içinde olan Almanya’nın önde gelen televizyon kuruluşlarından Deutsche Welle TV yetkilileri, Kanal A Televizyonu'nu ziyaret etti.

Deutsche Welle TV’den Petra Schneider, Eva Seeberger’in yer aldığı grubun Kanal A Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan, Teknik Koordinatör Ahmet Eskioğlu ve Yayın Planlama Koordinatörü Fahrettin Damga ile yaptığı görüşmede iki yayın kuruluşu arasındaki ortaklığın Türkiye-Almanya ilişkilerine katkısı değerlendirildi.

Sıcak bir atmosferde gerçekleşen görüşmede, DW TV yetkilileri öncelikle Kanal A ile olan ortaklıklarından duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Karşılıklı işbirliği imkanları ve mevcut ortaklık alanlarının genişletilmesi ve üzerinde de duran yetkililer, Radyo ve İnternet alanlarında da ortak çalışmalara imza atmak istediklerini belirttiler.

Kanal A Televizyonu’nun teknik yapısı ve yayın ağı hakkında da geniş bilgiler alan DW TV yetkilileri Kanal A’nın teknik yapısını oldukça profesyonel bulduklarını belirterek, özelikle seslendirme alanında da başarılı çalışmalara imza atıldığına dikkat çektiler.

Görüşmenin sonunda DW TV yetkilileri Haziran ayında uluslararası yayıncılık alanında düzenleyecekleri organizasyona Kanal A’yı davet ederek, Türkiye’ye en yakın zamanda yeniden gelme temennilerini ilettiler.
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler