YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Okan Bayülgen'in programında skandal
Okan Bayülgen'in televizyon programında bir skandal yaşandı. Bir izleyici 'İslam' ve Kur'an-ı Kerim'le dalga geçti. Bayülgen ise olayla ilgili özür niteliğinde bir mesaj yayımladı.
Okan Bayülgen'in programında skandal
02 Mart 2014 / 16:09 Güncelleme: 02 Mart 2014 / 16:11

Bir süredir Show TV'de Makina Kafa adlı program yapan Okan Bayülgen'in dün akşamki konuğu dünyaca ünlü şarkıcı İnna'ydı. Programın ilerleyen dakikalarında izleyiciler arasından bir kişi İnna için "Kevser Suresi" yazılı bir pankart açtı. Yaşanan skandal kameralarca canlı yayına aktarıldı. Canlı yayına yansıyan bu durum sonrası reklam arasında gidildi.

Büyük tepki

Yaşanan skandal sonrası sosyal medyada bir çok kişi tepkisini çekti. Yaşanan olayla ilgili RTÜK'e çok sayıda şikayet yağdı.

"Ben ne yapayım"

Yaşanan olaya ilişkin Okan Bayülgen Twitter üzerinden şu açıklamayı yaptı:
"Böyle çirkin bir kartonu üst araması yapmadığımız için fark etmedik. Yönetmenimiz gördüğü an yayından aldı. Bu kişiyi bulmaya çalışıyoruz.Programımıza katılan şarkıcının ismi ile ayeti kerimeyi çağrıştıran pankartı kaldıran terbiyesizi bulmaya çalışıyoruz.Kevser Suresi iyilik, hayır anlamına gelir. O kartonu kaldıran şaşkının bize iyiliği dokunmadığı belli. Bu eğitimsizlik başka bir şey değil. Gerizekalının biri aklınca şaka yapıyor. Görüntü 2 saniye ekranda kalıyor. Allahtan yönetmenim yayından alıyor.Bende hala kanalda oturuyorum.Bulsak ne yapacağız. Din dersi mi vereceğim. Hassasiyetlerle dalga geçilmeyeceğini mi öğreteceğim."

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler