YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O sözler Cüneyt Özdemir'in ağrına gitmiş
O sözler Cüneyt Özdemir'in ağrına gitmiş
15 Ocak 2015 23:10
Kanal D Ana Haber anchormani Cünet Özdemir, AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşcu'nın "90 yıllık reklam arası" çıkışına ilginç bir tepki gösterdi.

Kanal D anchormani Cünet Özdemir ana haber bültenindeki çarpıcı çıkışları ile sosyal medyada gündem oldu.

Özdemir önce İstanbul'daki bir okulda bitmek bilmeyen sorunlara patladı, sonra seyircinin kravatına gösterdiği tepkiyi yorumladı sonra da AK Parti vekili Tülay Babuşcu'nun "90 yıllık reklam arası" sözlerine ince göndermelerde bulundu.

"Kravatımla arama girmeyin"

Özdemir, sosyal medyada kravatı ile gelen yorumlara verdiği yanıtta ise "bazı izleyiciler kravatıma takmış durumda, lütfen girmeyin kravatımla arama, biz böyle mutluyuz" dedi.

AK Partili vekile gönderme: Evet, ağrıma gitti"

Özdemir AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşcu, sosyal medya hesabından yaptığı yorum için de çarpıcı bir çıkış yaptı. Babuşcu'nun "Bu resim okunması gereken bir resim. Filistin'i vermediği bahanesiyle yıkılan Osmanlı İmparatorluğu ve Filistin Devlet Başkanı'yla Cumhurbaşkanı'mızın arka plan görüntüsü. Muhteşem bir zeka. Tabiki Sn Cumhurbaşkanı'mızın zekası. 600 yıllık İmparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi" sözlerini yorumlayan Özdemir şöyle tepki gösterdi:

Bir kaç izleyicimiz de "demek 90 yıllık reklam arası ha" sözlerime "ne o zoruna mı gitti?" diye sormuş. Evet çok ağırıma gitti. İnanın böyle şeyleri görünce. Bu kadar hoyratlığı görünce. Hem sosyal medyada hem ekranlarda en azından yakıştıramıyorum.

"Evet kafayı taktım"

Kanal D Ana Haber, İstanbul Arnavutköy'de bir okulda, 11 yaşındaki Resul'ün yangın merdivenlerinden düşüp hayatını kaybetmesinin ardından olayın peşini bırakmadı. Olayın gerçekleştiği okula ve başka okullara giden Kanal D ekibi, yangın merdivenlerinin standartlara uygun olup olmadığını araştırdı. Cüneyt Özdemir de okuldaki sorunları ekrana taşımaktan vazgeçmeyeceklerini söyleyerek "evet kafayı taktım bu okula" dedi.

 

İNETERNET HABER

Etiketler:
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler