YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nihat Özdemir'den Birand'a fırça
Nihat Özdemir'den Birand'a fırça
14 Mayıs 2012 21:43
Nihat Özdemir'den Mehmet Ali Birand'a fırça
Fenarbahçe Kulübü Başkanvekili Nihat Özdemir canlı yayında Mehmet Ali Birand'ı fırçaladı. Galatasaray'ın şampiyonlukla tamamladığı Süper Final maçının yankıları devam ediyor.

Kanal D Ana Haber Bülteni'nde Mehmet Ali Birand, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ile Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Nihat Özdemir'i ağırladı. Her iki tarafta şampiyonluk maçının öncesi ve sonrasında yaşanan olayları değerlendirdi anlattı.

Nihat Özdermir, kupa krizine Galatasaraylı yöneticilerin sebep olduğunu iddia etti. Nihat Özdemir, Mehmet Ali Birand'ın 32. gün programında (Kanlı mı olacak, kansız mı?) şeklinde attığı başlığa çok kızdı ve Birand'a fırça attı. Özdemir, Birand'a, "Bu size hiç yakışmadı. Kimsenin taraftarını germeye hakkınız yok. Ne kadar Galatasaraylı olsanız da yayınlarınızda tarafsız olmanız gerekirdi. Ancak bunu yapmadınız" diyerek canlı yayından ayrıldı.

Ünal Aysal ise Özdemir'in sert sözlerinin ardından "Teessüf ederim" demekle yetindi. Birand da bu sözler karşısında canlı yayında Nihat Özdemir'den özür diledi.

(CİHAN)

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler