YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nazlı Ilıcak'tan tekzip rekoru
Paralel medyadan Bugün gazetesinde yazan Nazlı Ilıcak aynı gün içinde 4 tekzip yayınlayarak bir rekora imza attı
Nazlı Ilıcak'tan tekzip rekoru
19 Ekim 2014 / 18:49 Güncelleme: 19 Ekim 2014 / 18:51

Paralel örgütün yayın organı Bugün gazetesinde köşesi olan Nazlı Ilıcak iftiralarında sınır tanımıyor. Ilıcak yazdığı yalan yanlış yazıları sebebiyle aynı günde 4 tekzip yayınlamak zorunda kaldı

Rezillik üstüne rezillik

Geçtiğimiz günlerde de Sözcü gazetesinin Emine Erdoğan ile ilgili haberini de teyit etmeden köşesine taşımış başta oğlu olmak üzere bir çok kişiden tepki almıştı.

Sahte Emine Erdoğan hesabı

Haberde, Emine Erdoğan'ın Michaelle Obama'nın Twitter hesabından "kopyala yapıştır" yaptığı iddia ediliyordu. Ancak daha sonra öyle bir twitter hesabının olmadığı ortaya çıkmıştı.

Nazlı Ilıcak haberi teyid etmeden yazdı

Bugün gazetesi yazarı Nazlı Ilıcak da haberin doğruluğunu araştırmadan Sözcü gazetesinin haberi üzerinden Emine Erdoğan'ın twitter hesabı ile ilgili köşe yazısı yazmıştı.

"Yalana aracı olma anne"

Nazlı Ilıcak'ın bu köşe yazısının üstüne en güzel cevap oğlu Mehmet Ali Ilıcak'tan gelmişti. Twitter hesabından Annesinin çok değiştiğini, yalan haberlere aracı olmaması gerektiğini söyleyen Mehmet Ali Ilıcak, "Kökünü bilmediğin ağaçlara yağmur olma Anacığım" şeklinde tweet atarak tepki göstermişti.

 

TAKVİM

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler