YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Müjdat Gezen'den Başbakan'a 'Recoş' terbiyesizliği
Dün akşam Wow Otel'de "Halk TV Ödül Töreni Gecesi" düzenlendi. Gecede "Teşekkür ödülü" verilen Müjdat Gezen, Başbakan'a bu yakışıksız ifadelerle göndermede bulundu.
Müjdat Gezen'den Başbakan'a 'Recoş' terbiyesizliği
03 Şubat 2014 / 14:57 Güncelleme: 03 Şubat 2014 / 19:15

Halk TV Ödül Törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun yanısıra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül de katıldı. Sarıgül, Kılıçdaroğlu ile aynı masada oturdu. Yaptığı programlardan ötürü "teşekkür" ödülü alan Müjdat Gezen, Başbakana hoş olmayan bir şekilde göndermede bulundu.

Gezen; "Ödülümü Sayın Başbakan'a ithaf etmek istiyorum. Eğer o olmasaydı Gezi olayları olmayacaktı, Gezi olayları olmasaydı Halk TV bu kadar patlamayacaktı, Halk TV patlamasaydı ben orada olmayacaktım. Sana sonsuz teşekkürler." şeklindeki konuşmasının ardından ödülünü aldı.

Ayrıca törende birçok gazeteci, televizyoncu, sanatçı ve oyuncuya ödül verildi.

İşte o anlar:

Tahir bana kelp demiş, . . .diye devam ediyor.
 // Necmi Karayigit
Müjdat bey, bey olduğu içindir herhalde,beyoğlunun bazı mahallelerinde (Oş) lu konuşmaya alışmış....
07 Şubat 2014 Cuma 23:28
15:38
 // siz hepiniz biz tek
it ürür kervan yürür (atasözü)...
03 Şubat 2014 15:38
Bizde bunu ADAM sandik !
 // Oruc
Ne yaparsin hersey artik ortada söylenecek bir gercek kalmadi ama bu saatden sonra kim ne kadar para verirse paraya tapanda o tarafi yalakalik yapar ! Bunlarin fiyati ucuzmus olsun adam baska türlü ekmek kazanamiyo ne yapsin ! Su cemaatmidir örgütmüdür Mr. Feto Gezen sizden anlasilan biraz para toplayin adama yoksa ac kalacak peh !...
03 Şubat 2014 Pazartesi 15:26
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler