YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Ne Zaman Başlayacak? Kösem Sultan
Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Ne Zaman Başlayacak? Kösem Sultan
26 Ekim 2015 06:16
Muhteşem Yüzyıl'ın ikinci serisi olarak ekranlarda boy gösterecek olan Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan'ın ekim ayında başlayacağı iddia edilse de dizinin başlangıç tarihi 8 Kasım olarak açıklandı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem yayınlanacak olduğu tarih Star yönetimi tarafından net ve radikal bir karar ile beraber açıklandı. Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman ekranlarda boy gösterecek  ve ne zaman oynayacak olduğuna dair de bilgiler verildi.

Dünyada ortalama olarak 100+ milyon kullanıcı tarafından büyük bir merakla beklenen dizi yeni sezonda ekranların en üst sıralarında yer alan dizilerinden bir tanesi olacak, dizide yer alacak olan Kösem yani Beren Saat ve Hülya Avşar arasında da sürekli olarak haremde geçecek olan sahnelerde büyük bir rekabet meydana gelecek.

Hülya Avşar'ın 150 bin TL ödeme/bölüm başı aldığı dizide BEREN SAAT aynı şekilde bölüm başına 150 bin TL olmasa da 60 BİN TL ödeme alacak, dizinin ne zaman başlayacak olduğu hakkında ise Ekim ayında başlayacak olduğu iddia edilmişti ancak bir yapım şirketinin gizli olarak verdiği ve elimize ulaştırdığı bilgilere göre dizi 8 Kasım'da başlayacak!

Özellikle 8 Kasım'da başlaması ile beraber beklenen dizinin ne zaman tam anlamı ile beraber Muhteşem Yüzyıl Kösem yayın tarihi STAR TV tarafından açıklandığı an gerçeklik kazanacak. Dizinin çekim aşamaları eski yılları andırdığından dolayı çekim alanlarında maddi açıdan ve manevi açıdan büyük zorlukların aşılması gerekiyor ve haliyle genç oyuncuların cariyeler ile beraber nasıl seks ve cinsel ilişki hayatı yaşayacak oldukları set ekibi tarafından genç oyunculara gösteriliyor.

ayıp ayıp
 // halim
bu nasıl bir haber ve içerik ? lütfen kaldırın bu iğrenç haberi...
26 Ekim 2015 Pazartesi 14:58
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler