YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muhteşem Yüzyıl bitiyor
Muhteşem Yüzyıl bitiyor
15 Şubat 2013 20:24
Habertürk Yazarı Rahşan Gülşan, yılın en çok tartışılan dizilerinden bir olan Muhteşem Yüzyıl'ın ne zaman final yapacağını yazdı.

Rahşan Gülşan, Muhteşem Yüzyıl dizisinin yapımcısı Timur Savcı'nın ölüm tehtidi aldığını çok şaşırdığını belirterek, dizinin ne zaman biteceğini açıkladıç

İşte o açıklama:

“Dün kaygıyla okudum Timur Savcı ile ilgili gazetelerde çıkan haberleri. Muhteşem Yüzyıl dizisinin yapımcısı, söz konusu dizinin yapımcısı olduğu için ölüm tehditleri alıyormuş. Sonunda mahkemeye başvurmak zorunda kalmış. Olayların bu noktaya gelmesi çok korkunç. Ama bu coğrafyada hiç rastlamadığımız şeyler de değil. Düşünceleri, sözleri, ürettikleri yüzünden öldürülen aydınlar ülkesi burası.Neyse, diziden hoşlanmayanlara iyi, hastalarına da kötü bir haberim var. Dizinin sona ereceği tarih iyi kötü netleşmiş. Daha önce 4 sezon yayınlanacağı söylenen dizi, çeşitli internet sitelerinde haber olduğu gibi bu sezon sonunda değil gelecek sezonda nisan ayı civarında sona erecekmiş. Hikâye akışında bir farklılık olmayacak, Kanuni Sultan Süleyman‘ın Zigetvar Seferi ile sona erecekmiş. Yani böylece yorgan gidecek ve kavga bitecekmiş.

 

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler