YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Milat dizisinde beklenmeyen son!
Milat dizisinde beklenmeyen son!
09 Temmuz 2015 07:16
İstihbarat savaşlarını konu alan, TRT'de yayınlanan Milat dizisi yayından kaldırıldı. Dizinin bittiği haberini ise yapımcı Eyüp Gökhan Özekin verdi. Özekin filmin neden kaldırıldığını da açıkladı.

TRT1 ekranlarında kış sezonunda yayınlanmaya başlayan ve istihbarat savaşlarını konu alan Milat dizisinde flaş bir gelişme yaşandı. Daha önce sezon finali yapan ve Eylül ayında yeni bölümleriyle ekrana geleceği duyurulan Milat dizisi sürpriz bir kararla yayından kaldırıldı.

Dizinin bittiği haberini ise yapımcı Eyüp Gökhan Özekin verdi. Eyüp Gökhan Özekin, “Dostlar Milat'ı sonlandırmaya karar verdik. Güzel bir işti. Hoş hatıralarımız oldu. İnşaallah yeni projelerle ekranlarda buluşuruz.Destek ve emek veren hekese, baştan sona tüm ekibimize, TRT idaresine, TRT1 koordinatörlüğüne, dramaturg ekibine içten teşekkür ediyoruz” diyerek dizinin hayranlarına kötü haberi duyurdu.
 
Miray Yapım imzalı, yönetmen koltuğunda Hakan Kurşun'un oturduğu dizinin başrollerinde Ufuk Bayraktar, Burcu Kara, Mustafa Uğurlu, İlhan Şeşen, Başak Sayan, Volkan Ünal ve Demir Karahan rol alıyordu. Dizi Cuma akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanıyordu.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler