YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'li Mansur Yavaş ve AK Parti'li Tahir Akyürek Görüş Farkı'nda
MHP'li Mansur Yavaş ve AK Parti'li Tahir Akyürek Görüş Farkı'nda
MHP'li Mansur Yavaş ve AK Parti'li Tahir Akyürek Görüş Farkı'nda
09 Şubat 2009 / 19:25 Güncelleme: 10 Şubat 2009 / 00:00

Yerel seçimlerin nabzı Kanal a’da atacak. Gazeteci Ömer Şahin’in hazırlayıp sunduğu “Görüş Farkı” programı  “Seçim 2009” özel yayını ile Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını ağırlayacak.


Büyükşehirlerin iddialı adayları Kanal a’ya konuk olacak. Her hafta Salı ve Çarşamba günü ekrana gelecek olan programın ilk konukları MHP’nin Ankara Büyükşehir adayı Mansur Yavaş ile AK Parti’li Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek.  Bugün (Salı) Saat 21.30’da başlayacak programın ilk bölümünde MHP’li Yavaş ekrana gelecek. Yavaş, Ömer Şahin’le birlikte gazeteciler Muharrem Sarıkaya (Sabah) ve Şükrü Küçükşahin(Hürriyet)’in sorularını cevaplandıracak; Ankara’ya ilişkin projelerini anlatacak.


İkinci bölümde ise Konya’nın Büyükşehir Belediye Başkanı olan ve 29 Mart seçimlerinde yeniden aday gösterilen Tahir Akyürek konuk olacak. Akyürek, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet ve Yeni Şafak Gazetesi Ankara Temsilcisi Abdulkadir Selvi’nin sorularını cevaplandıracak, projelerini, seçim çalışmalarını aktaracak


İzleyiciler de adaylara  gf@kanala.com.tr adresinden soru yöneltebilecek.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler