YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Metin Feyzioglu'ndan Cumhuriyet'e tepki
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu, birinci sayfasında 18 Mart Şehitleri Anma Günü'nü anmamasına tepki gösterdi. Feyzioğlu, bunun affedilebilir bir hata olmadığını, Cumhuriyet'in açıkça özür dilemediği sürece gazeteyi almayacağını söyledi.
Metin Feyzioglu'ndan Cumhuriyet'e tepki
19 Mart 2016 / 21:49 Güncelleme: 19 Mart 2016 / 21:50

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Metin Feyzioğlu, “Adını Atatürk'ün koyduğu Cumhuriyet Gazetesi, nedense bugün şehitlerimizi anmayı gerekli görmemiş” dedi.

Feyzioğlu açıklamasının devamında şunları paylaştı:

CUMHURİYETİN ADINI TAŞIYAN GAZETE

“Bugün şehitlerimizi anma günü ve şehitlerin omuzlarında yükselen Cumhuriyetimizin adını taşıyan gazetenin ön sayfasında şehitlerimiz yok!"

"AFFEDİLİR BİR HATA DEĞİL"

Adını Atatürk'ün koyduğu Cumhuriyet Gazetesi, nedense bugün şehitlerimizi anmayı gerekli görmemiş. Öyle internet sayfamda andım falan olmaz. Yazıklar olsun. Affedilir bir hata değil; daha kötüsü korkarım hataen yapılmış değil.

"TEPKİMİ ORTAYA KOYUYORUM"

Bir süredir sadece köşe yazarlarından bazılarını okumak için aldığım; çünkü manşetlerinde, başlıklarında, haberlerinde Cumhuriyetin kuruluş felsefesinden kaymanın açık izlerini gördüğüm bu gazeteyi; evirip çevirmeden, bugün şehitlerimizi yok saymasından dolayı açıkça özür dilemediği sürece satın almayacağım. Nasıl ki havuz gazetelerini almıyor ve kendimce tepkimi ortaya koyuyorum, bu gazete için de aynını yapma kararı aldım.”

 // Ankaralı
Bir gün herkes dos doğru olacak.... ihanet edenler cezalanacak o gün yakindir......
20 Mart 2016 10:21
 // Kaan
Yavaş yavaş gözleri görmeye başladı...
20 Mart 2016 03:35
 // Vatansever
Muhalefet budur iste. Erdogan'ı sevmiyor olabilirsin veya akpati politikalari ters geliyor olabilir ama bu seni ulke dusmanlariyla ayni safta bulusturuyorsa sende vatan hainisin Feyzioglu, can dundar+ kilicdaroglu ve paralelciler gibi hain olmadigini gosterdi....
20 Mart 2016 00:45
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler