YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Memati, maçları neden statta izleyemiyor?
Memati, maçları neden statta izleyemiyor?
Memati, maçları neden statta izleyemiyor?
05 Şubat 2009 / 15:16 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Kurtlar Vadisi'nini Mematisi koyu Beşiktaşlı çıktı. Ama futbolu sahada izlemeye çekiniyor. Çünkü taraftarın ondan ilginç bir isteği oluyor!


Gazeteciler.com'da yer alan habere göre Fuat Akdağ ve Rıdvan Dilmen'in sunduğu Not Defteri programının bu hafta iki konuğu vardı. Reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi'nin Memati'si Gürkan Uygun ve Eren'i Kerem Fırtına... Programda kahkahalar eksik olmadı. Siz bakmayın Memati'nin öyle sessiz sakin göründüğüne... Dizi dışında, bir hayli keyifli olduğu ortadaydı.


Memati koyu bir Beşiktaş taraftarıymış ama Beşiktaş'ın bu dönem performansından yana da biraz dertliymiş. Beşiktaş'ın düşüşü Memati'yi taraftarlıktan da soğutuyormuş.


Rıdvan Dilmen'in 'Beşiktaş maçlarına rahat gidebiliyor musun?' sorusuna da Memati öyle bir yanıt verdi ki, stüdyodakiler gülmekten kendini alamadı.


MEMATİ BUNUN TOPUĞUNA SIK


"Gidiyordum ama son zamanlarda pek fırsatım olmuyor. Gittiğimde de bana tepkiler çok farklı oluyor. Taraftarlar beni görünce, takımdaki bazı isimleri zikredip, 'Memati bunun topuğuna sık' diye tezahürat yapıyorlar. Tabi 300 kişi bir ağızdan bağırınca, selam vermekte çok tuhafıma gidiyor. 'Siz isteyin, her zaman topuklarına sıkarım' der gibi... Taraftarın bu beklentisi nedeniyle seyrekleştirdim stada gidişimi."


FENER'İN KÖTÜ GİDİŞİ BİZE YARIYOR


Fenarbahçe'nin son bir kaç haftadır gidişatının kötü olduğunu dile getiren Gürkan Uygun bir de itirafta bulundu, "Aslında bu durum bizim de işimize geliyor, bir Beşiktaş taraftarı olarak..."


VADİ NE ZAMAN YAYINA GİRECEK?


Vadi'nin Memati'si Uygun aynı zamanda Kurtlar Vadisi dizisi için de bir ipucu verdi. Rıdvan Dilmen'in 'Dizi ne zaman yayına girecek?' sorusuna Gürkan Uygun, "Şubat'ın 19'u diyorlar ama, daha kesin bir bilgi yok tabi. Bu resmi bir açıklama gibi algılanmasın" diye cevap verdi

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler