YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Melih Gökçek: "Türkiye'de yaşananlar tek elden yönetiliyor"
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Çerçeve’de Gazeteci Fatih Şahin'in sorularını yanıtladı. Türkiye'de ve dünyada yaşanan kaos ortamının sorumlusu olarak Neo-Con'ları gösterdi.
Melih Gökçek:  "Türkiye'de yaşananlar tek elden yönetiliyor"
14 Mart 2014 / 00:13 Güncelleme: 14 Mart 2014 / 00:23

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Fetih Şahin'in sunumuyla yayınlalan Çerçeve/Özel programında gündeme dair merak edilen soruları yanıtlıyor.

İşte Melih Gökçek'in açıklamalarından satır başları,

- Eylemlerde Silah kullanılıyor biri ölüyor ve bir örgüt bunu kabul ediyor.

 - CHP bu işten sorumludur. Türkiye'yi geriyorlar. CHP'nin Türkiye'de iktidar olma şansı yok. Bunlar da bu yollara başvuruyorlar. Bu cumartesi günü olaylar büyüyecek. Ben bunu Melih Gökçek olarak söylüyorum.

- Berkin'in fişi bu olaylar çıksın diye bu günlere kadar bekletildi.

- Bunların amacı ölümle kaos. Tahrik mekanizması işletilmemeli.

- Bakın Burak'ın da cenazesi vardı. İnsanlar toplandı dua etti ve defnettiler. İsteseler onlar da ortalığı karışıtırırdı.

- Bu millet bu oyuna gelmeyecek. Amaç Türkiye'yi koalisyonlar dönemine döndürmek. Amaç Türkiye'yi yine 5 kuruşa muhtaç etmek.

- Bu ülke nereden nereye geldi. Şimdi 10 evin 9'unda araba yok mu? Zenginleşen bir ülke var. Her yerde havalimanları, yollar, okullarda tabletler, barajlar...Böyle bir ülkeyi durdurmak lazım diye düşünüyorlar.

- Bu olaylar aynı el tarafından yürütülüyor. Dünyada tek başarılı olamadığı yer Türkiye

- En büyük silahımız ne biliyor musunuz? Dualar. Bu adamcağızı Dualar koruyor. Bu adam zengin olmak istese baronlarla iyi geçinir.

- Yok neymiş İsviçre'de hesapları varmış. Aynı iftiraları bana da attı.

- Gezi olayları döneminde olayı tek tek anlatan benim. Ardından üniversiteler açılınca yeniden olaylar olacak dedik. Oldu. ODTÜ'de oldu ama başarılı olamadı.

- Montaj kasetlerin çıkacağını söyledik. Bugün yaşanan olayları söyledik.

- Bundan sonra da olacak. Ne mi olacak?

- Muhsin Yazıcıoğlu ile ilgili Erdoğanı zan altında bırakacak bir montaj ortaya çıkarılacak.  Erdoğan tarafından MİT başkanına infaz emri verilmesi şeklinde bir monjat ses kaydı çıkacak

- Seçimlere kadar her yolu deneyecekler. Son çare de seçimlerde kalemlerle, elektrik kesintileriyle oyunlar oynanacak.

- Vatandaşlardan bir ricam var nerede oy kullanıyorsanız gidin sandık başına oyunuza bakın. Yazarken ve okurken hile yapılmamasına dikkat etmek lazım.

- Ankara'da biz iki ilçeyi Gölbaşı ve Etimesgut'u hilelerle kaybettik

- Bu olayların arkasında Neo-Con'lar var. Türkiye'nin ergenekonu neyse Amerika'nın Erkenekon'u var. Bunlar dünyada paraya hükmediyorlar. Nerede bir ülke kendi kendine ayaklanmaya kalkarsa müdahale ediyorlar. Eskiden bunu darbeyle yapıyorlardı şimdi sivil darbeyle yapıyorlar

- Revulotion Bussines diye bir video var. Bu videoda adam ABD'den 1 milyon dolar aldığını itiraf ediyor.

- Türkiye'de Kılıçdaroğlu'nu kullanıyorlar. Hizmet'i de dahil ettiler.

- Eğer Ak Parti bu seçimlerden yüzde 45'in üzerinde oy alırsa bu Neo-Con'ların bir süre Türkiye'yi rahat bırakacağını, bu olayların yaşacağını düşünüyorum

- Bazılarının gözleri dönmüş. Bir hedef tayin edip ona yükleniyorlar. Başbakan'ın diktatör olduğunu söylüyorlar. Bu nasıl bir diktatör ki sandığa güveniyor. Diktatör sizsiniz

- Bütün Ankaralı'lara sesleniyorum. Kuğulu Altgeçidi'nden geçerken yollara bakaın ne hale getirdiler.

- Bu tepkiler Devlete yönelik bir tepki mal devletin mal ankarada oturan sakinlerin. CHP'ye verilecek her oy yıkıma gidecek. CHP'nin aslı neyse bundan vazgeçmez

- Mansur Yavaş ülkücülerden oy isteyecek. Kılıçdaroğlu Mansur Yavaş'a Milletvekilliği için garanti verdi. Mansur Yavaş bir milletvekilliği için adam sattı. Mansur Yavaş hukuk bilmiyor. Ya bilmiyor ya da milleti enayi yerine koyuyor

- Telefonla katıldığım programda bana cevap hakkı bile vermediler. Sordum 1 yılda bunları yapacak parayı nerden bulacaksın diye. Yaptığımda görürsün dedi. Böyle bir şey olabilir mi?

- Hizmet'in içerisinde bulunan insanlara yakınım. Cemaat tabanı yukardan gelen baskılara itibar etmeyecek

- Vatandaşlar YouTube'a Revulotion Bussines Türkçe yazıp izlesinler. Bu filmi yapan görüntülerdeki tekerlekli sandalyedeki adam. Adamı öldürdüler. Çünkü kendilerini ifşa ettiler.

- Dün Berkin'i bugün Burak'ı öldürüp iki tarafı birbirine düşürüp iç savaş çıkartmaya çalışacaklar.

- ODTÜ devrimin ana merkezi olarak kabul edilmiştir. ODTÜ'yü marjinal solun kalesi ilan ettiler. ODTÜ'de çok az bir marjinal grup var ama sanki tüm ODTÜ böyle gibi algı var.

 - ODTÜ'de CHP'nin oy oranı yüzde 25.

- Ben ODTÜ'ye karşı değilim. Benim sayısız ODTÜ'lü çalışanım var.

- Her seçimin kendisine has stratejisi vardır. O dönemde baronlar zayıf halka olarak Ankarayı buldular. Önce beni aday yaptırmamak için çok çalıştılar. Bir medya grubu (Uğur Dündar, M.Ali Birand)  bana inanılmaz saldırılar yaptı.

- MHP'den CHP'ye oy verecek herkes Deniz Gezmiş'in yeğenine oy verecek.

- Afişler astırdığıma dair iftiralar attılar bana. Hukuki yollara başvuruyorum ben de. Bu işlerden uzaktan yakından alakam yok.

- Sağın tek adayı Melih Gökçek. Gurur duyuyorum. Mansur Yavaş kendi partisinden utanıyor. Rozetini bile takamıyor. CHP'liyim diyemiyor

- Eğer Umut Oran'ın açıkladığı oy oranı doğru çıkarsa Kızılay'a çıkıp ey millet ben bu siyasetin s'sinden anlamıyorum diyeceğim. Kendisi de diyebilecek mi?

- Son anketlerde Ankara'da oy oranı Mevlüt Karakaya yüzde 14 Mansur Yavaş yüzde 36 Melih Gökçek yüzde 48.2

Seçimlerdeki büyük tehlike

Türkiye'de yaşanan olayların yönetimi onların elinde

 

KANALAHABER.COM/burakbiber@kanalahaber.com

İNSAN DENİLEN VARLIK
 // DEVLET-İ EBEDİ MÜDDET
İNSAN denilen varlık nezaman yaratılış fıtratını anlarsa nezaman yaradılış manasını KAVRARSA o zaman belki KATLETMEYİ,HELAK etmeyi durdurup KUR'ANI KERİMİN İLMİYATININ farkına varır.Nezaman KUR'ANI KERİMİN İLMİYATININ farkına varırsa ozaman 99BİN alemde İNSAN denilen varlığın enüstün varlık olarak yaratıldığının farkına varır.CENABI ALLAH tarafındanbir sebep uğruna yaratıldığının farkına varması gerekir.Bunun için KUR'ANI KERİMİN İLMİYATINDA TEKÇATI altında birleşiphedeflerine ulaşması gerek...
14 Mart 2014 Cuma 23:20
İNSAN DENİLEN VARLIK
 // DEVLET-İ EBEDİ MÜDDET
Bizler 571 yılında Hz.Muhammed Mustafa(S.A.V.)lefendimizle doğduk.1071de Muhammed Alparslanla ANADOLUYA geldik.2071de ALLAHIN(C.C)izni ile duğduğumuz yere BİRLEŞEREK geri döneceğiz.Bizler DÜNYA denilen gezegende Habilin Kabili katlettiği veya helak ettiği bir DÜNYA değil,İNSANIN İNSANI YAŞATACAĞI,YÜCELTECEĞİ BİR DÜNYA YARATMAKTIR.CENABI ALLAH(C.C)Hz.Muhammed Mustafa ya Ya Muhammed sırf senin hatırın uğruna İNSAN denilen VARLIĞI yarattım,SEN Hz.Ademe can vermeden öncede vardın diye bildirmiştir....
14 Mart 2014 Cuma 22:56
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler