YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Melih Gökçek: "CHP'ye oy verirken Allah'tan korkmayacak mısın?"
Fatih Şahin'in sunumuyla ekrana gelen Çerçeve Özel bu akşam Ankara B.B. Başkanı Melih Gökçek'i ağırladı. CHP'ye oy verecek hizmet tabanına hakkımı helal etmiyorum diyen Gökçek, canlı yayında duygusal anlar yaşadı.
Melih Gökçek: "CHP'ye oy verirken Allah'tan korkmayacak mısın?"
28 Mart 2014 / 01:00 Güncelleme: 28 Mart 2014 / 08:04

Melih Gökçek'in açıklamalarından satır başları,

Ak Parti mitinglerinin gücü nereden geliyor?

Milletimiz Sayın Başbakan'a çok güveniyor. İsrikrarın temeli olduğuna inanıyor. Pek çok sefer söyledim. 70 cent'e muhtaç bir ülkeydik. Bankaları iflas etmiş bir ülkeydik. Öyle bir ülkeyi teslim adı Başbakan. Fakire fukaraya destek oldu, bursları arttırdı. Engelli vatandaşa para vermekle kalmadı ona refakat edene de para verildi. Hastaneler çoğaldı, ilaçlar azaldı. Nereden nereye geldik. Sosyal hayat her türlü değişti.

Kılıçdaroğlu böyle bir insanı diline doladı hırsız dedi. Başbakan'ın masasında para görsem derim ki o bir hayra gidecek. Çünkü bilirim kul hakkından korkar. İstese İsrail'e one minute demez. Halk için savaşan bir insan. 60 yaşına gelmiş bir insanın ahiretten başka beklentisi ne olabilir. Katrilyonlar kendisinin olsa o iki metre kare alana götürebilir?

Erdoğan sesi kısık olmasına rağmen neden meydandaydı?

Buna bir milli mücadele olarak bakıyor. Söz verdiği için gitti. Sözünü tutmak için gitti. İnsanlar gözyaşlarıyla izledi.

Ak Parti seçimlerden nasıl çıkacak?

Bu millet istikrara mührünü vuruyor. Ak Parti bu dönemde geçmiş döneme yakın bir rakamla seçimlerden galip olarak çıkıyor.

Dinlemeler vatan hainliğidir

Dinlemelerle ilgili kesinlikle ve kesinlikle vatan hainliğidir. Kim bu sesi kaydettiyse, vatana ihanet pahasına yayınladıysa haindir. Diyeceksiniz ki ordaki Türkmen kardeşlerim ölsün, Türkiye batsın yeter ki Edoğan gitsin. Cenab-ı Allah hesabını soracak. Onun lafı bunun lafı önemli değil. Sıkıyı gördü mü istiareye yatar. O istiarenin içine ben giremem, Erdoğan da giremez. Bu akşam yatın yarın yatın bakın bakalım neler çıkıyor? Bu millet, müslümanlar, bu zulmü yapanlara hakkını helal etmeyecek. Gökçek de Erdoğan da hatasız değil. Hatasız kul yok bu dünyada. Hatalardan dolayı bu insanlara zulmediyorsan, rabbim bunu affetmez.

Youtube ve Twitter engeli

Bunun özgürlükle zerre alakası yok. Sen benim ülkemi karıştıracaksın, imkan sağlayacaksın. Devlet güvenliğini sağlamaya çalışınca özgürlük kısıtlanmış olacak. Var mı böyle bir şey! Obama'nın ses kaydı YouTube'da yayınlansa ne olur? Biz muz cumhuriyeti miyiz! Bu ülkede kime iktidarı veriyorlarsa, herkes iktidarın kararlarına uymak zorunda. İtiraz mı ediyor? İlk seçimlerde cevabını verecek. İki yüzlüklüğe bakar mısınız! Gezi olaylarında BBC 8 saat yayın yaptı ama koca Hamburg'u tüm dünya sakladı. Bunlar böyle çifte standartçı.

Twitter'ın kurucusu kendi yaptığı açıklamada "Sanırım Türk kullanıcılara sınırlama getireceğiz çünkü çok sayıda yasadışı içerik geliyor" dedi. O zaman neden bizimle iş birliği yapmıyorlar?

Türkiye Osmanlı gücüne kavuşuyor Hasta adam iyileşiyor!

Türkiye 3'üncü köprüyü yapacak, havaalanını yapacak, büyüyecek, elbette b7u dünya devi diye adlandırılan ülkelerin zoruna gidecek. Onlar dünyayı paylaşmış durumda, Kendilerine göre  dünyayı sömürmek için paylaşmışlar. Türkiye Osmanlı dönemindeki gücüne geri dönüyor. Hasta adam iyileşiyor. Elbette birileri bundan korkuyor.

İşte eski Türkiye ve yeni Türkiye

Türkiye'de koalisyon döneminde deprem oldu, millet camilerde para topladı, paralar memur maaşına gitti. İşte eski Türkiye.  İMF'ye borç birikti işte eski Türkiye. İMF'ye borç veren Türkiye işte yeni Türkiye. Batan bankalar, hortumlanan bankalar eski Türkiye, öteki tarafta devamlı kar eden bankalar işte Yeni Türkiye. Hastanelerde sıra bekleyen insanlar Eski Türkiye, sayısız hastane sayısı Yeni Türkiye. Eski dökülen THY, ve şimdi dünya devleri arasında bulunan yeni Türkiye. Bütün dünya ekonomik krizden geçerken krizi teğet geçiren bir Başbakan ve yeni Türkiye. Uzaya 3 tane uydu atan Türkiye.

Hizmet Hareketi'ne ben ne yaptım?

Ben Hizmet Hareketi'ne yılarca yardım ettim. Hele de Tabanında pırıl pırıl insanlar. İki olum da Samanyolu'ndan mezun. Evlatlarımı, torunları Hizmet Hareketi'ne teslim ettim. Biz Başbakan'a gittik bu olayların benzerlerinin olacağını söyledik. Başbakan'ın bize söylediği söz şudur; "Bunlar bizim kardeşlerimiz. Bir daha böyle düşünmeyin ve yanıma böyle gelmeyin" dedi. Bu Başbakan'ı bu hale getirdiler. Bu başbakan bundan sorumlu değil. Eğer Başbakan bunlar hakkında ters düşünseydi kaç tane üniversite yerini bunlara verdi. Verir miydi? Herkes elini kalkıp doğrudan doğruya vicdanına koyup bunu bir düşünmeli. Onlar bizim kardeşlerimiz benim yanıma bunlarla gelmeyin dedi. Böyle bir adamı bu hale getirdiler. Dün Zaman Gazetesi'ni aldım. Ankara'da seçime doğru başlığı altında bir haber yapılmış, CHP, MHP, BBP adayı var ama ben yokum. 20 yıldır ben bu kardeşlerime ne yaptım.

CHP'ye oy verirken Allah'tan korkmayacak mısın?

Çarşafları yırtan, çarşaf yırtmak için tören yapan CHP'ye mi vereceksin oyunu? Nasıl vereceksin? Allah'tan korkmayacak mısın? Vicdanın sızlamayacak mı? Yarın ben Allah katında bunların hesabını veririm demeyecek misin? Bu nasıl insanın beyninin dönmesi? Bana verme ama sen CHP'ye nasıl oy veriyorsun? Dün Risale'i Nur okutulan evlere baskın yapan CHP değil mi? Sen Nursi hazretlerinin hakkını nasıl ödeyeceksin? Allah'tan korkmaz mı insan? İnsanın gözünü bu kadar mı kan bürür? Bir devleti yok etmek için çalışmak ne demek? Olacak şey mi? Kur'an kurslarını kim kapattı dün? İmamhatipleri kim kapattı dün? Bu CHP'liler değil mi? Sen CHP'ye nasıl oy verirsin arkadaş? Gidip bir başka sağ partiye versen "AK Parti'den intikam alıyorum" anlarım. Ama sen CHP'ye nasıl oy verirsin? Vebalini nasıl ödeyeceksin? "Dine sövmek suç olmasın" diye daha yeni önerge verdiler.

Hakkımda çıkan o görüntüler...

Hakkımda çıkan dediğim bütün montaj görüntüler çıktı. Tapeler var, montajlar var, kamu görevlisine yalan söylemek var, bunların hespi ayrı suç. Bunun hakkında hukuki işlem başlatacağız. Benim torunlarım var. Böyle bir alçaklık, hainlik olabilir mi? CHP'bunu meslek haline getirdi. Neden? Çünkü genel başkanlarının nasıl geldiği belli. CHP, Mansur Yavaş bu işin içinde. Çıkıp 100 kişi gelecek diyor Mansur Yavaş, dışarıdan geleceklerini de biliyor. E Neden o zaman isimlerini vermiyor? Kendisini acındırmak için söylenen bir yalan.

Her Türlü iddiaya varım

(Anketlere dayanmayan)İddiam bu Yüzde 10 fark atıcaz inşallah. 30'un üzerinde  adam çıkartamayacaklar, Çıkartıcaz desinler her iddiasına varım. Mansur Yavaş Cem Uzan'ı geçti. Yalanda sınır yok. Daha Beypazarı Belediyesi'ne geldiği gibi 36 kişiyi işten çıkarttı. Bu rakam orası için büyük bir rakam.

Seçimlerin ardından sokaklar karışacak

Belediyeleri marjinal gruplar dolduracak. Yurtdışından maaş alan insanlar var. Marjinal gruplar, sokakları karıştıracak masum çocukları da sokağa salacak. bunların başında da Mansur yavaş var.

Oy kullanırken bunlara dikkat edin

Beyaz pusula büyükşehir için kullanılacak. Pusula üzerinde herhangi bir iz olursa bu oy iptal olur. Sandık başındaki bazı görevliler önceden ayarlanmak suretiyle sandık başkanı yaptılar. Oy kullanacak kişinin şöyle bir tipine bakılacak ve oyunlar oynanacak. Eğer böyle bir işaret varsa muhakkak itirat edin ve AK Partili arkadaşlara tutanak tutturacağız. Sandığın bekçiliğini yapın. En ufak bir yanlışlık gördüğünüz zaman tepkinizi koyun. 5'te sandık başına giderseniz bunu yapmaya cesaret edemezler. Önünüzde iki gün var. Lütfen iki kişiyi AK Parti'ye oy vermeye ikna edin. Ben istiyorum ki Ankara'da Türkiye'de 50'nin altına düşmeyelim.

 

Melih Gökçek'in gözyaşlarına boğulduğu o anlar

"Çarşaf yırtan CHP'ye nasıl oy vereceksin!"

Oy verirken bunlara dikkat edin

Kanalahaber.con/burakbiber@kanalahaber.com

DOGRULAR SAHTELER GÜN GIBI ORTADA
 // OSMANLI
INSAALLAH, ALLAHIN IZNI ILE 50% GECERIZ! SIZE OY DEGILDE KIME OY VERELIM EY MELIH ABICIGIM. ALLAH SIZI KORUSUN VE DESTEKLESIN. ALLAH SIZE SAHIB CIKSIN VE YARDIM ETSIN. AMIN. HAINLERI VE DÜSMANLARIMIZI ALLAHA HAVALE EDIYORUM....
28 Mart 2014 Cuma 17:47
Toki Yapracık için yol talebi
 // Ramazan Karataş
Sayın başkan Toki Yapracık tan Eskişehir yoluna Taymek e yol talebimizi ne zaman gerçekleştireceksiniz....
28 Mart 2014 Cuma 00:14
Ak partiyi seviyoruz
 // Abdullah Kuru
Melih baskanim sizi canigonulden destekliyoruz.Ankara ya yakisan baskan sizsiniz.Biz sizi adam gibi adam oldugunuz icin seviyoruz.Nice Ak yillara.Altindag sixinle...
27 Mart 2014 Perşembe 22:35
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler