YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mehmet Baransu Taraf'tan kovuldu
Şu anda Silivri Cezaevi'nde tutuklu halde bulunan Mehmet Baransu'nun Taraf Gazetesi'nden kovulduğu ortaya çıktı. Mehmet Baransu'nun kovulması, FETÖ'nün sağladığı bütçenin kesilmesine bir tepki olarak yorumlandı.
Mehmet Baransu Taraf'tan kovuldu
16 Şubat 2016 / 17:54 Güncelleme: 16 Şubat 2016 / 17:55

Bir süredir Silivri Cezaevi'nde bulunan FETÖ medyasının kalemşörlerinden Mehmet Baransu’nun Taraf’tan kovulduğu ortaya çıktı.

Baransu’nun son gönderdiği iki yazı yayınlanmadı. FETÖ tarafından finanse edilen Taraf gazetesinin, kendisine aktarılan bütçenin Cumhuriyet gazetesine kaydırılması nedeniyle bir süredir rahatsız olduğu biliniyordu. Mehmet Baransu’nun kovulması FETÖ’ye bir tepki olarak yorumlandı.

Ergenekon, Balyoz, 7 Şubat MİT krizi, Gezi provakasyonu ve 17/25 Aralık operasyonunda FETÖ tarafından tetikçi olarak kullanılan Taraf gazetesi, itibarsızlaşması nedeniyle örgüt tarafından maddi olarak desteklenmiyordu. 

HORTUM KESİLİNCE TARAF'TAN FETÖ'YE TEPKİ

Bir süredir Silivri Cezaevi'nde bulunan FETÖ medyasının kalemşörlerinden Mehmet Baransu'nun Taraf'tan kovulduğu ortaya çıktı. Baransu'nun son gönderdiği iki yazı yayınlanmadı. 

FETÖ tarafından finanse edilen Taraf gazetesinin kendisine aktarılan bütçenin Cumhuriyet gazetesine kaydırılması nedeniyle bir süredir rahatsız olduğu biliniyordu. Mehmet Baransu'nun kovulması FETÖ'ye bir tepki olarak yorumlandı. 

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler