YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mehmet Ali Erbil özür dilesin
Mehmet Ali Erbil özür dilesin
17 Ağustos 2014 22:45
Mehmet Ali Erbil sunduğu yarışma programında Galatasaraylıları kızdıracak bir soru sordu. Sinirlenen taraftarlar ise twitterda 'Galatasaraydan ÖzürDile' etiketi altında buluştular.

Fanatik Fenerbahçeli olmasıyla tanınan ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, sunduğu yarışma programı Eyvah Düşüyorum’da Galatasaray’a hakaret içeren soru sorunca olanlar oldu.

Yaptığı gaflarla her zaman başını belaya sokan Mehmet Ali Erbil bu kezGalatasaraylıları kızdırdı. Yarışmanın yayınlanan bölümünde sorulan soru ”Fenerbahçeliler’inGalatasaraylı taraftarları kızdırmak için kullandığı ifade” sorusu ve cevap olarak ”Cincon” cevabının çıkması taraftarları kızdıracak gibi görünüyor.
 
Bu duruma bozulan Galatasaraylı Twitter kullanıcıları Mehmet Ali Erbil Galatasaraydan ÖzürDile etiketi altında buluştular.
 
Etiketi trend topic listesine sokan Galatasaraylılar’dan Mehmet Ali Erbil özür dileyecek mi? İlerleyen günlerde göreceğiz. Star TV ve RTÜK'e rekor sayıda şikayetlerini ileten taraftarlar, programın da yayından kaldırılmasını istiyorlar.

İzlenecek adam değil
 // A.SAĞ
Bu adamın programı neden izlenir anlamadım gitti! Yarışmacılara ağır hakaretler eder - küçük düşürmeye bayılır - İnsanlarla dalga geçer - kendini bi tok sanar - insanlara tepeden bakar - üç kuruş alacağım diye yarışmacılarda bütün bunları sinesine çeker - sokakta birisi bunları söylese hemen polis çağırırlar vs...........
...
18 Ağustos 2014 Pazartesi 07:51
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler