YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Lise öğrencisini arkadaşları döverek öldürdü!
Lise öğrencisini arkadaşları döverek öldürdü!
14 Haziran 2014 19:40
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, arkadaşları tarafından dövülerek öldürülen lise öğrencisi karne alacağı gün toprağa verildi.

Ailesi ile birlikte 3 yıldır İstanbul'da yaşayan Ferit Arslan Sarı, 2013-2014 eğitim öğretim yılı başında İbrahim Özaydın Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'ne kaydedildi. 23 Mayıs 2014 Cuma günü öğle tatili sırasında bir arkadaşı ile şakalaştıktan sonra sınıfına giren Ferit Arslan Sarı, şakalaştığı arkadaşı ve 4 kişi tarafından feci şekilde dövülerek komaya sokuldu. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde akciğerlerinin parçalandığı ve beyninde tümör oluştuğu belirlendi.

Karne günü toprağa verildi

Ferit Arslan Sarı, 21 gün kaldığı hastanede önceki gün hayatını kaybederken, herkesin karne aldığı bir günde baba ocağı Kdz. Ereğli'ye bağlı Ormanlı beldesinin Caferler köyünde toprağa verildi.

Ferit Arslan Sarı'nın arkadaşıyla şakalaştığı an ve arkasından 4 kişinin sınıfa girmesi okulun güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Kamera kayıtlarında, Ferit Arslan Sarı'nın arkadaşı ile şakalaştığı, şakalaştığı arkadaşının yanına gelen K.D. ile konuşurken yanlarına gelen iki kişi ile birlikte sınıfa girdikleri görülüyor.

Sınıfa giren 4 kişinin kaçış anları, sınıf önünde oluşan kalabalıkla Ferit Arslan Sarı'nın baygın vaziyette başka sınıfa alındıktan sonra özel bir araca bindirilip okuldan çıkma anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görülüyor.

20:52
 // MİLLİ ŞİDDET DUYGUSU
Arkadaş bu nasıl bir kin ve nefret. Okullarda bunlara ne öğretiyorlar, aileleri bunları nasıl terbiye ediyor. Öğretmenler ne iş yapar...
Daha bunlar iyi günlerimiz durun hele....
14 Haziran 2014 20:52
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler