YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Leman'dan yine skandal kariktür!
PKK'nın karne günü okula bomba atmasını konu alan karikatür dergisi Leman, güvenlik güçlerini adeta 'katliamcı' gibi gösterdi.
Leman'dan yine skandal kariktür!
23 Ocak 2016 / 07:56 Güncelleme: 23 Ocak 2016 / 12:47

Bugüne kadar yayımladığı yanlı karikatürler sebebiyle büyük tepki çeken Leman dergisi iyice çirkinleşti. Olay dergi de PKK'nın son günlerde gerçekleştirmeye çalıştığı büyük algı kampanyasının parçası oldu.

PKK yandaşlarının okul ve hastanelere gerçekleştirdiği saldırıları görmezden gelen Leman çizerleri devlete olan düşmanlıklarını ön plana çıkardı ve karikatürleriyle Doğu'da canı pahasına PKK ile savaşan güvenlik güçlerini hedef aldı.

rs1-584.jpg

Vicdansızlara Duyurulur...!!!
 // Muhafız
Vicdansız Leman'cılara duyurulur:4 YAŞINDAKİ MEVLÜDE İREM ÇİFTÇİ ŞEHİT, 5,5 AYLIK ECRİN BEBEK ŞEHİT, 12 YAŞINDAKİ MURAT ALPER ŞEHİT! Bu yavrucaklar pkk'nın Diyarbakır'da Çınar saldırısında ne yazıkki ŞEHİT olan YAVRUCAKLARDIR.Bu hiçbir günahı olmayan yavrucakları ŞEHİT edenler içinde sadece bir kelime edecek sözünüz VAR MI?işinize gelmiyor mu yoksa?,yada Cizre'de hastaneleri bombalayanlara,Silopi'de Anaokulunu yakanlara yada Diyarbakır'da Yasin Börü ' yü vahşice öldürdükten sonra Yakanlar...
23 Ocak 2016 Cumartesi 12:16
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler