YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
KYK kredi ve burs sonuçları açıklandı mı?
KYK kredi ve burs sonuçları açıklandı mı?
25 Aralık 2015 00:54
Öğrencilerin merakla beklediği kredi ve burs sonuçları açıklandı mı? 2016 burs ve kredi sonuçları açıklandı mı, sonuçlara nereden bakılıyor? İşte ayrıntılar..

KYK burs sonuçları açıklandı. Üniversite öğrencilerinin heyecanla beklediği KYK burs sonuçları açıklandı. Üniversite öğrencilerinin eğitim yaşamları boyunca devletten maddi destek alabilmelerine yardımcı olmak amacı ile Gençlik ve spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından sunulmakta olan burs hizmetleri bulunuyor.

Lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin merakla beklediği KYK burs sonuçlarının açıklandı.

2016 yılı Kredi ve Burs başvuru sonuçları açıklandı.

KYK SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Her yıl lisans eğitim almaya hak kazanan ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerinin başvuruda bulunabildikleri KYK burs ve kredi destek hizmetleri ile birlikte artık eğitim yaşamlarında karşı karşıya kaldıkları eğitim giderlerine karşı destek alabiliyor. Özellikle de 1 Kasım seçimlerinden sonra üniversite öğrencilerinin alacakları KYK burs miktarının 320TL’den 400 TL’ye çıkarılması gündemde iken geçtiğimiz günlerde başbakan tarafından imzalanan genelgeyle birlikte üniversite öğrencileri bundan sonra 400 TL KYK burs desteğini her ay Ziraat Bankası aracılığı ile alabilecek.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler