YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kurtlar Vadisi Pusu'da Mossad uyarısı!
Polat Alemdar ve İhtiyarlar Heyeti üyelerinin diyaloglarında sözü edilen Mossad ajanları kılıp değiştirip eylem yaparak neyi amaçlıyor?
Kurtlar Vadisi Pusu'da Mossad uyarısı!
03 Şubat 2014 / 21:45 Güncelleme: 03 Şubat 2014 / 21:47

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 213. bölümünde Polat Alemdar ve İhtiyarlar Heyeti'nin iki üyesi arasında diyalogda tehlikeli bir provokasyona işaret edildi.

Gündemle ilgili çarpıcı tespitleriyle çok konuşulan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi, bu kez çözüm süreciyle ilgili büyük bir tehlike oluşturacak provokasyon ihtimalini gözler önüne serdi.

Aksaçlı Polat Alemdar ve iki heyet üyesi, kısa değerlendirme toplantısı sırasında, Mossad ajanlarının Doğu-Güneydoğu illerinde ve kırsallarında yapacakları bir provokasyon istihbaratı masaya yatırıldı.

MOSSAD AJjanları terör örgütü üyesi kılığında köyleri basacak

Buna göre, Mossad ajanları PKK'lı kılığına girip köy basacak ve provokatif eylemlerde bulunarak çözüm sürecinin önünü kesmeye çalışacaklar.

İç Anadolu'ya İsrail menşeyli silah sokuldu

Yine, İç Anadolu'da bazı köylere İsrail menşeli silahların sokulduğu istihbaratı ise dizinin geçen haftaki bölümünün en ürkütücü kısmı olarak hafızalara kazındı.

İte o diyalog,

Polat: Bildiğiniz gibi, bugün Kara İran'da önemli bir eylemi engelledi. Bu eylemi yapanlar bölgede Tapınakçı'larla ortak çıkarları olan Sion teşkilatıydı. Bunlar yakın zamanda Türkiye'de eylem yapmayı planlıyorlar. Hedefleri hakkında bilgi sahibi miyiz?

Hoca: Tapınakçıların da, Sion teşkilatının da hedefinde, halkımız nezdinde oluşan barış ümitlerini yok etmek var.

Son dönemde aldığımız istihbarat raporlarına göre, MOSSAD ajanları terör örgütü elemanları kılığında köy ve karakol baskınları yaparak barış sürecini baltalamak için harekete geçtiler.

Ayrıca İç Anadolu'da bazı köylere İsrail menşeli silahlar dağıtıldığını öğrendik. Bu köylerin bazılarında Türk bazılarında da Kürt kökenli vatandaşlarımız yoğun olarak yaşamaktadırlar. Ve bu köyler birbirine komşu köyler. Neyi amaçladıklarını umarım anlatabilmişimdir.

 

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler