YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Kurtlar Vadisi Pusu' ya hücüm ettiler
'Kurtlar Vadisi Pusu' ya hücüm ettiler
10 Nisan 2013 15:50
Kırklareli’de Türk Polis Teşkilatı’nın 168. kuruluş yıldönümü etkinliklerine katılan “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinin oyuncuları, izdihama uğradı.

“Kurtlar Vadisi Pusu” dizisi oyuncuları Mustafa Üstündağ (Muro), Kenan Çoban (Abdülhey), Cahit Kahyaoğlu (Cahit), Erhan Ufak (Güllü Erhan) ve dizi oyuncusu Ecem Üstündağ, Türk Polis Teşkilatı’nın 168. kuruluş yıldönümü etkinliklerine katılmak üzere. Kırklareli’ne geldi. Vilayet Meydanı’ndaki çelenk sunma töreninde oyuncular vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Çelenk sunma töreninin ardından etkinlikler Kültür Merkezi’nde devam etti. Kültür Merkezi’ne yürüyerek giden dizi oyuncuları ve beraberindekiler, vatandaşların isteği üzerine bol bol hatıra fotoğrafları çektirdiler. Kültür Merkezi’ndeki etkinliklerin son bulmasıyla birlikte dizi oyuncuları polisler, vatandaş ve öğrencilerle de fotoğraf çektirdi.

Oyuncu Mustafa Üstündağ, Kırklareli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş’ın daveti üzerine Kırklareli’ne geldiklerini, Kırklarelililerin ilgisinin gayet güzel olduğunu, vatandaşların ve emniyet mensuplarının kendilerini çok sıcak karşıladığını söyledi. Kenan Çoban ise, Türk Polis Teşkilatı’nın 168. kuruluş yıldönümünün Kırklareli’de çok güzel bir şekilde kutlandığını, Polis Teşkilatı’nın canı pahasına huzuru sağladığını ifade etti.

 

İHA

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler