YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kösem Sultan dizisine iki sürpriz oyuncu daha!
Kösem Sultan dizisine iki sürpriz oyuncu daha!
29 Mayıs 2015 13:38
Eylül'de Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Kösem Sultan dizisinin oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. İki oyuncu daha ekibe dahil oldu.

İşte Kösem Sultan dizisinin belli olan oyuncuları ve rolleri... Muhteşem Yüzyıl'ın yapımcısı TIMS'ın uzun süredir hazırlıklarını sürdürdüğü Kösem Sultan dizisi yeni sezonda ayında Star TV'de yayınlanmaya başlayacak.

Uzun süredir Kösem Sultan'ın kim olacağı belirsizdi. Çok sayıda oyuncunun adının geçtiği Kösem Sultan rolünü Beren Saat'in oynayacağı açıklandı. Kösem Sultan dizisinde Hülya Avşar ise Safiye Sultan rolüyle izleyici karşısına çıkacak.

Gelen son haberle diziye iki önemli oyuncu daha katıldı. Ulan İstanbul'da canlandırdığı Karlos karakteriyle büyük çıkış yakalayan Erkan Kolçak Köstendil ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de Berrin karakteriyle dikkatleri çeken Yıldız Çağrı Atiksoy da dizinin oyuncu kadrosunda yer alacaklar.

Haseki Mâhpeyker Kösem Valide Sultan'ın hayatını anlatacağı, Zeynep Günay Tan'ın yönetmen koltuğunda oturacağı Kösem Sultan, Eylül 2015 ya da en geç Ocak 2016'da yayında olacak.

tims mi?
 // b. tarık
yine şanlı tarihimizi yerin dibine sokmak için kendi kendisini her bölümde yalanlayacak bir "dizi" olacak ve tarih değil film yapıyoruz diye bizi "saf" yerine koyacaklar desenize.
tims yapımcıysa seyrederek kendimi aşağılamayacağım....
30 Mayıs 2015 Cumartesi 00:49
 // hemşire
boyle tarihimizin yanlis anlatildigi diziler cekilmemeli muhtesem yuzyilda nasil anlatildigini hepimiz gorduk...
29 Mayıs 2015 16:09
 // tarihci
Yalan soyleyen tarih utanacsk mi...
29 Mayıs 2015 15:16
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler