YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kiralık Aşk'ın Defnesi Elçin Sangu kimdir?
Kiralık Aşk'ın Defnesi Elçin Sangu kimdir?
06 Ağustos 2015 08:11
Kiralık Aşk dizisiyle şöhreti yakalayan Elçin Sangu kimdir? Kiralık Aşk'ın Defnesi Elçin Sangu için dönüm noktası oldu. Elçin Sangu, oyunculuk kariyerine küçük rollerle başladı. Elçin Sangu'ya dair merak edilenler...

Kiralık Aşk'ın Defne'si Elçin Sangu kimdir? Star Tv ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk'ın güzel oyuncusu Elçin Sangu yeni dizi ile göz kamaştırıyor. 

Elçin Sangu, 11 Temmuz 1988 İstanbul doğumludur. Başarılı ve bir o kadar da güzel olan oyuncu Mersin Üniversitesi Opera Bölümü’nden mezun olmuş ve ardından 2006 senesinde Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü burslu olarak kazanmıştır ama o dönem müziğe olan tutkusundan ötürü okuluna kısa süreli olmak üzere ara vermiştir.

Oldukça iyi bir eğitime sahip olan Elçin Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu’nda oyunculuk üzerine eğitim almış ve sonrasında Öyle Bir Geçer Zaman ki, Aşk Kaç Beden Giyer, Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura ile Sevdam Alabora gibi çeşitli yapımlarda başarılı şekilde yer almıştır. 1,69 boyunda 60 kg olan güzel oyuncu, şimdilerde yeni yayın dönemine girecek olan Kiralık Aşk dizisiyle Star Tv ekranlarında izleyicilerle buluştu. Romantik aşk konulu bu dizide Elçin Sangu ile beraber başrolü paylaşan olan Barış Arduç da yer almaktadır. Bunun yanı sıra Hatice Aslan, Sümeyye Koç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk gibi çeşitli ünlü isimlerde bulunmaktadır. 

Kı­vanç Tat­lı­tuğ, Fa­rah Zey­nep Ab­dul­lah ve Fah­ri­ye Ev­ce­n’­e uğur­suz ge­len ‘Kurt Se­yit ve Şu­ra­’, ay­nı di­zi­de yar­dım­cı rol­ler­de gö­rev alan El­çin San­gu ve Us­han Ça­kı­r’­a şans ge­tir­di. İki genç oyun­cu di­zi­le­ri ya­yın­dan kal­dı­rıl­ma­sı­na rağ­men, ön­le­ri­ne ge­len ilk pro­je­de baş­ro­lü al­dı.

Ücretini yüzde yüz arttırdı O dö­nem San­gu­’nun adı Fah­ri­ye Ev­cen ile set­te kav­ga et­ti­ği ve ağ­la­dı­ğı ha­ber­le­riy­le de gün­de­me gel­miş­ti. El­çin San­gu, sa­de­ce baş­rol kap­mak­la kal­ma­dı üc­re­ti­ni de iki­ye kat­la­dı. Di­zi­ler­den bö­lüm ba­şı 10 bin li­ra alan gü­zel oyun­cu­nun ye­ni di­zi­sin­den 20 bin li­ra al­dı­ğı öğ­re­nil­di. 

Oyunculuğuyla göz doldurdu Kurt Seyit ve Şura’da Kıvanç Tatlıtuğ’un en yakın arkadaşı Celil’i canlandıran Ushan Çakır da reyting kurbanı dizinin şanslı isimlerinden biri. Ushan Çakır, 3 aylık suskunluğun ardından başrolü kapıp oyunculuğuyla göz doldurmayı başardı.
 

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler