YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kiralık Aşk 8. bölümde neler olacak?
Kiralık Aşk 8. bölümde neler olacak?
05 Ağustos 2015 07:45
Kiralık Aşk 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk 8. yeni bölümde neler olacak? Dizinin yeni bölümünde Defne ile Ömer, birbirlerine sırılsıklam aşık oluyor. Defne, Ömer'e kur yapıyor. Kiralık Aşk 8. bölüm fragmanı özeti haberimizde.

Kiralık Aşk 8. yeni bölümde neler olacak? 

Kiralık Aşk 8. bölümde  Ömer'in yengesinin tüm planalrı birer birer yoluna girmeye başlıyor. DEfne'yi 400 bin TL karşılığında kiralayan ve Ömer'in yanına asistan yapan yengesi, Ömer'in Defne'ye aşık olduğunu görünce büyük mutluluk yaşıyor.

Dizinin yeni bölümünde Ömer Defne'yi göremeden yapamaz hale geliyor ve iki aşık arasında kurlar başlıyor.

Kiralık aşk 8. bölüm fragmanın özeti:

Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç'un paylaştığı Kiralık Aşk 8. bölüm fragmanlarını yayınladı.  Heyecan dolu yeni bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanan Kiralık Aşk fragmanları büyük merak uyandırdı. 

İşte yeni bölümden ilk detaylar..

Ömer, Defne'yi görmeden yapamaz hale geliyor. Ofisinin camından her an Defne'yi izliyor. 

Defne de Ömer'e aşık olmaktadır... İki platonik aşık arasında tatlı kavgalar başlamaktadır. 

Ömer'in yengesi planının işlediğini gördükçe büyük mutluluk duyar.

Ömer'in kankası Sinan ise bu arada Defne'ye karşı büyük çekim duymaktadır.

Ömer’in aklı karışıyor!

Defne her zaman ki gibi Ömer’in kahvaltısını hazırlamak için eve gelir. Bir de ne görsün? Ömer çok hasta. Hemen onu bakıma alır. Çorba, ateş düşürmek için buz torbası, şefkatli dokunuşlar, sevgi dolu bakışlar… Uzun zamandır kimsenin ilgisini ve şefkatini bu kadar hissetmeyen Ömer, Defne’nin bu kadar yakınında olmasına yine dayanamayacaktır.

Ömer, hala doğum günündeki kitabı Yasemin’in aldığını zannederken, Yasemin de bu durumun tadını çıkartmaktadır. Artık Ömer’i elde etmek için önünde hiçbir engel kalmadığını düşünen Yasemin’in planları, hiç beklenmedik biri tarafından altüst edilecektir.

Neriman ise tabi ki boş durmamaktadır. Bu sefer tersinden taktik uygulayacaktır. Evlilik yıldönümünü kutlamak için büyük bir davet veren Neriman tatlı diliyle Ömer’in aklını Defne konusunda karıştıracak, ona yönelmesini sağlayacaktır.

Yapım: Ortaks Yapım
Yönetmen: Metin Balekoğlu
Senaryo: Meriç Acemi

Oyuncu Kadrosu
 
Defne-Elçin Sangu,Ömer-Barış Arduç,Sinan-Salih Bademci,Yasemin-Sinem Öztürk,Neriman-Nergis Kumbasar,Necmi-Levent Ülgen,Hulusi-Ferdi Merter,Esra-Melisa Giz Cengiz,Türkan-Hikmet Körmükçü,İsmail-Kerem Fırtına,Nihan-Sanem Yeles
Koray-Onur Büyüktopçu,Serdar-Osman Akça,Vedat-Ender Sakallı.

benim segilimin adı
 // barış arduç
ben elçine aşık oldum ve onu çok seviyorum
...
05 Ağustos 2015 Çarşamba 18:37
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler