YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kiralık Aşk 13. Bölüm Fragmanı - 11 Eylül 2015 Cuma
Kiralık Aşk 13. Bölüm Fragmanı - 11 Eylül 2015 Cuma
06 Eylül 2015 07:28
Kiralık Aşk 13. Bölüm - Gelecek Hafta Neler Olacak? hakkında merak edilen detaylar haberimizdedir. STAR TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk bu hafta yeni bölümüyle yine seyircileri ekrana kilitleyecek. Dizide bu hafta neler olacak?

STAR TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk bu hafta yeni bölümüyle yine seyircileri ekrana kilitleyecek. Dizide bu hafta neler olacak? STAR TV Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı için haberimizi takip etmeye devam edin.

Dizinin Bu haftaki bölümünde neler olacak ? Yeni Bölüm Hakkında Tüyolar

Defne ve Ömer artık aşklarını gizlemiyor!

Kaçak bakışmalar… İmalı cümleler… Gizli buluşmalar… Defne ve Ömer için artık hayat bambaşka akıyor! Her şey ikisinin arasında… Kimse bilmiyor. Kimse görmüyor. Kimse fark etmiyor. Acaba girdikleri bu gizli yol ikiliyi aşkın hangi haline götürecek?

Yasemin kovulduğu için bunalımda. Evinden bile çıkmıyor. Ama onu ayağa kaldırmak için hiç beklemediği birini yanı başında buluyor: İsmail’i…

Necmi, kendini şirket gezisi organizasyonuna kaptırmışken diğer yanda Neriman fırtınalar estiriyor

Dizide Geçen Hafta Neler Oldu ?

Ömer, Defne’yi çok kızdırdığı için pişman olur. Ona kendini affettirmek ister.

Ve daha önce nasıl hırçın davrandıysa artık tam tersi, zarif ve kibar davranan bir Ömer vardır artık  Defne’nin karşısında! Ömer’in bu hiç tanımadığı ve bilmediği yüzü, Defne’nin şaşkın kalbini yumuşacık yapmaya yetmiştir.  

Neriman, Ömer ve Defne’yi bir araya getirme planlarına başka bir açıdan yaklaşmaya karar veriyor: Onu kapıdan çıkarıp bacadan geri sokacak! Lansman gecesinde Koray’la birlikte, ortalığı birbirine katacak müthiş bir fikri var!

Sinan, Neriman’ın bu aşk oyununa artık bir son vermesini istiyor.

GENEL HİKAYE

Abisi yüzünden başı derde giren Defne, borç batağına saplanır ve çaresiz kalır. Tam da ne yapacağını bilemez haldeyken, bir mucize kapısını çalar: Entrikalar kraliçesi Neriman ve kocası Necmi yeğenleri Ömer ile yakınlaşıp kendisine aşık etmesi için bir kız aramaktadır. Amaçları Ömer’i evlendirip, karşılığında Necmi’ nin babası Hulusi Bey’ in vaat ettiği köşke konmaktır. Neriman, Defne’ yi bulur ve onu Ömer için hazırlayıp, bildiği herşeyi öğretecektir.
Ömer, çok etkileyici fakat bir o kadar da zor bir adamdır.
Defne, bu görevin altından kalkabilecek midir? Defne hala başına gelen bu mucizeye inanamaktadır. Oysa aşk mucizenin ta kendisidir.
Yapım: Ortaks Yapım Yapımcı: Müge Turalı Pak
Yönetmen: Metin Balekoğlu
Senaryo: Meriç Acemi

 

HABERPORT

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler