YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kiralık Aşk 11. bölüm-sırlar açığa çıktı
Kiralık Aşk 11. bölüm-sırlar açığa çıktı
26 Ağustos 2015 09:43
Kiralık Aşk 11. bölüm fragmanları yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne ve Ömer yakınlaşıyor. Ömer Defne'nin sakladığı sırrı öğrenecek mi?

Kiralık Aşk 11. bölüm ekran başına killitleyecek. Kiralık Aşk 11. bölümde işler karışıyor. Defne'ye aşkını ilan eden Ömer iki arada kalıyor. Defne'nin sakladığı bir şeyler olduğunu düşünen ömer harekete geçiyor ve Defne'yi sıkıştırıyor. Peki Ömer gerçekleri öğrenecek mi? Kiralık Aşk yeni bölüm-11. bölüm fragmanları internethaber'de...

10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sinan’ın yanında çalışmaya başlayan Defne, bundan sonra Ömer’le aralarının nasıl olacağını kara kara düşünmektedir.  Ömer’in kendisine çok kızgın olacağını beklerken hiç de öyle olmuyor. Aksine Ömer’in tavırları, ikilinin arasındaki tansiyonu çok yükseltiyor. Ancak Defne’yi bu sefer bambaşka bir sürpriz bekliyor.

Moda dünyasının ağır toplarından Feryal Tümen, Ömer’le açık açık flört ediyor. Bu durum Defne’yi çıldırtıyor! Kıskançlığına hakim olamayan Defne, sürekli kendini Ömer’in dibinde buluyor. İkili arasında yaşanan yakınlaşma ise son anda Feryal tarafından bölünüyor. Feryal’in bölmesiyle Defne, Ömer’den gizli evden kaçıyor.

Neriman, Yasemin yüzünden uğradığı hezimetten sonra, bir sonraki hamlesini düşünüyor. Konuya başka bir açıdan yaklaşmaya karar veriyor. Sinan’ı saf dışı bırakan Neriman, Ömer’i etkileyebilmek için Necmi’yi Ömer’in yanında işe sokuyor.


Neriman, Yasemin yüzünden uğradığı hezimetten sonra, bir sonraki hamlesini düşünüyor. Konuya başka bir açıdan yaklaşmaya karar veriyor. Acaba Neriman’ın aklından bu sefer neler geçiyor?

Yasemin’in gündemi ise bambaşka. Bugüne kadar kimsenin Yasemin’e davranmadığı gibi davranıyor İsmail. Ezberi bozulan Yasemin, İsmail’in aklını niye bu kadar meşgul ettiğini düşünmeye başlıyor.

9. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Star Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Kiralık Aşk son bölüm sahnesi yine nefes kesti...

Kiralık Aşk'ın 9. bölümünde lansman gecesi için büyük planlar yapan Neriman, Yasemin'in tuzağına düştü.

Kiralık Aşk'ın 9. bölümünde Neriman, Defne'nin Ömer'e aşık olması için plan yaptı. Fakat Yasemin'in kendisini tuvalette kilitli bırakmasıyla tüm planı alt üst oldu.

Kiralık Aşk'ın 9. bölümüne damga vuran sahne ise Sinan'ın Defne'yi asistanı olarak işe başlamaya ikna etmesi oldu. Şirketten ayrılmak üzere Sinan ile vedalaşmak isteyen Defne, Sinan'ın kendisine sunduğu 'Asistanım olmak ister misin?' teklifi ile büyük şok yaşadı. Dizi takipçileri Defne'nin cevabını göremese de 9. bölümün son sahnesinde gelişen bir diyalog bu sorunun cevaplanmasına yardım etti. Ömer'in Defne'ye gitmemesi için yalvardığı sırada bahçeye gelen Sinan 'Senin haberin yok mu? Defne gitmiyor. Şirkette kalması için ikna ettim. Benim asistanım oldu.' diyerek Ömer'i büyük bir şoka soktu.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler