YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kanal A'da büyük değişim başlıyor
Kanal A'da büyük değişim başlıyor
03 Aralık 2010 00:47
Cesur haberleri, isabetli öngörüleriyle, yaşanan olayların her zaman arka planlarını irdeleyen, Kanal A, şimdi büyük değişime hazırlanıyor.

Cesur haberleri, isabetli öngörüleriyle, yaşanan olayların her zaman arka planlarını irdeleyen, raiting uğruna ekranda horoz dövüşü yaptırmayı değil de seyirciye faydalı bilgiler vermeyi tercih ederek saygın bir yayıncılık yapan Kanal A, şimdi büyük değişime hazırlanıyor. 

Kanal A, Ocak ayından itibaren yayın konseptini değiştirecek. Geçilmesi planlanan yayın konsepti, Türkiye’deki tüm kanallardan çok farklı olacak.

Yeni konsepte göre yayınlar, hafta içi ve hafta sonu olarak ikiye ayrılıyor. Hafta içi yayın akışı ile hafta sonu akışı farklı nitelikte olacak. Hafta içi yayın akışına göre program içerikleri daha çok haber, siyaset, ekonomi ve stratejik konulara odaklanacak.  

Aynı haberlerin sabahtan akşama kadar defalarca ekranda döndürülmesi yerine yayınlanan haberlerin, çıkan belgelerin, yansıyan konuşmaların, yapılan ulusal veya uluslar arası operasyonların arka planları tüm yönleriyle irdelenecek.

Hem dünya hem de Türkiye siyaseti çok yakından takip edilerek tahminler ve öngörüler seyirciyle paylaşılacak. Son yıllarda takip etmeye başladığı siyasetle dünyada dikkatleri üzerine toplayan Türkiye’nin yurt içi ve yurt dışında yaptıkları ve yapmayı planladığı işler geniş biçimde yayınlarda ele alınacak ve değerlendirilecek.

Ayrıca sosyal ve kültürel alanlardaki gelişmeler de Kanal A’nın yakın takibinde olacak.

Hafta sonu yayınlarında ise aile, çocuk, kadın, gençlik, spor ve sosyo-kültürel konulara ağırlık verilecek.

Ocak ayında seyircisine sürpriz yapmayı planlayan Kanal A yönetimi, şimdiden düğmeye basıyor. Yeni dönem ve değişim çalışmaları başladı. Detaylar önümüzdeki günlerde açıklanacak.


 

ÇOK GÜZELDİ
 // ERTAŞ EMRAH TALİ
inşallah kısa zamanda başlar...
03 Şubat 2011 23:25
KOBRA TAKİBİ
 // ÖZKAN BEYHAN İNEGÖL/BURSA
KANAL A'YI ÇOK SEVEREK İZLİYORUM AMA BİR RİCAM OLACAK LÜTFEN BU DEĞİŞİM İÇİNDE KOBRA TAKİBİ İSİMLİ DİZİYİ TEKRAR YAYINA BAŞLATIN.
ÇOK ÖZLEDİK KOBRA TAKİBİNİ YENİDEN KANAL A'DA İZLEMEK İSTİYORUZ SEVGİLER İYİ YAYINLAR...
03 Aralık 2010 18:42
Başarılar
 // KİMSENİN AHI
Tüm bunları yaparken işten çıkarmalar yapmayınız...
03 Aralık 2010 11:05
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler