YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kanal A spikeri teröristlere açtı ağzını yumdu gözünü
Kanal A spikeri Mustafa Ustanıl, Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde, bölücü terör örgütünün gerçekleştirdiği terör saldırısına çok sert tepki gösterdi. Ustanıl, teröristlere, "Çekin o pis ellerinizi benim ülkemden" dedi.
Kanal A spikeri teröristlere açtı ağzını yumdu gözünü
08 Eylül 2015 / 03:51 Güncelleme: 08 Eylül 2015 / 09:09

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde bölücü terör örgütünün 16 askerimizi şehit ettiği saldırıya tüm yurttan tepkiler yağarken, Kanal A spikeri Mustafa Ustanıl, Kanal A ekranlarında yayınlanan 'Günebakan' programında bölücü terör örgütüne çok sert tepki gösterdi.

Ustanıl, terör saldırılarıyla Türkiye'nin parçalanamayacağını vurgularken, bağımsız Kürt Devleti hayaliyle yaşayan teröristlere de, "Al sana devlet" dedi.

Kendilerini Kürtlerin temsilcisi olarak gören HDP'ye de seslenen Ustanıl, 7 Haziran seçimleri öncesinde çatışmasızlık ortamını hatırlatarak, "Ne oldu da azdınız durup dururken" diye konuştu.

İşte Ustanıl'ın Kanal A ekranlarında terör gösterdiği o tepki:

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

 // acı
Sana ağlayan anaların teşekkürü var çocuk...çıkamayan sesleri oldun onların... sunucunuzla gururlanınız.....
08 Eylül 2015 21:01
HAYALLERİ BAŞKA
 // TEKVATANTEKMİLLET
ne kürdü,ne kürt devleti!!hayalleri siyonist yönetimde taşnak,hınçak devleti oluşturmak.bunlar taşnak,hınçak tohumları ,asala yavruları,diasporaspo çocukları !.. üstlendiğiniz şehit cinayetleri karşılığnda muhteşem müslüman türk ve onun şanlı TSK sı ve emniyeti böyle öttürür işte sizi!Boşuna kürt kartı oynamayın.herşeyiniz yalan üzerine..kürt -türk kardeşlerimiz elhamdülillah müslümandır.Ve sizin gibi dinsiz donsuzlara pabuç bırakmazlar!!!...
08 Eylül 2015 Salı 15:02
helal sana
 // Azmi
Az bile söyledin abi bunlar en aşağılayıcı sözden bili aşağı, hayvan desen hayvan gücenir köpek bile bi parça ekmeği verene sadakat gösteriyor...
08 Eylül 2015 Salı 09:51
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler