YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İzmir'de bir kişi, oğlu aleyhinde tanıklık yapan 4
İzmir'de bir kişi, oğlu aleyhinde tanıklık yapan 4
05 Kasım 2007 09:32
İzmir'de bir kişi, oğlu aleyhinde tanıklık yapan 4

İzmir'de bir kişi, oğlu aleyhinde tanıklık yapan 4 kişiyi tabancayla vurarak öldürdü, bir kadını da ağır yaraladı. Zanlı polise teslim oldu.


İzmir'de akraba olan üç ailenin pazar günü buluştuğu evde 1'i kadın 4 kişi tabancayla öldürüldü, 1 kadın da yaralandı. Mahkemede tanıklık yapma yüzünden işlenen katliamın faili İbrahim Vural, teslim oldu. Uğur-Cennet Tüfekçioğlu, Ömer-Elif Gümerof çiftleri, akrabaları Yusuf-Ayşe Aygör çiftinin Basınsitesi Semti'ndeki evinde buluştu.


Yusuf Aygör bir ara bakkala gidince Uğur Tüfekçioğlu'nun aralarında husumet bulunan bacanağı İbrahim Vural eve geldi. İddiaya göre Vural'ın oğlu Taner'i başına taşla vurarak yaralayan ve halen cezaevinde olan Tüfekçioğlu çiftinin oğulları Necmi'nin yargılandığı dava konuşulmaya başlandı.

Vural, evdekileri Necmi Tüfekçioğlu'nun lehine tanıklık yapmakla suçladı ve tartışma başladı.
Tabancasını çeken Vural, Cennet ve Uğur Tüfekçioğlu çifti ile Ömer Gümerof'u başlarına ateş ederek öldürdü, Elif Gümerof'u yaraladı. Vural, kaçarken karşılaştığı Yusuf Aygör'ü de öldürdü.

Hemşire olan Ayşe Aygör'ün nöbette olduğu için evde bulunmadığı belirtildi. Olayın ardından kaçan Vural, akşam saatlerinde Buca Merkez Karakolu'na giderek teslim oldu.
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler