YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Kösem Sultan'ın gençliği
İşte Kösem Sultan'ın gençliği
11 Eylül 2015 08:17
‘Muhteşem Yüzyıl - Kösem’ dizisinin çekimleri başladı. Beren Saat’in oynayacağı Kösem Sultan'ın gençlik yıllarını Yunan oyuncu Anastasia Thsilimpou canlandırıyor.

Çekimleri başlayan dizide, Ekin Koç ‘Sultan Ahmed’ karakteriyle kamera karşısına geçerken, Beren Saat’in oynayacağı ‘Kösem Sultan’ın ilk gençlik yıllarını ise Yunan oyuncu Anastasia Thsilimpou canlandırıyor. Lise üçüncü sınıf öğrencisi Thsilimpou, Türkçe öğrenmeye başladı. 

Hanedanın ve devletin en kilit noktalarında tam 40 yıl duran ‘Kösem’in aşkla, kanla, güç savaşlarıyla, büyük zaferlerle ve ağır yenilgilerle geçen ömrü, hummalı ve titiz bir çalışmayla izleyiciyi ekrana bağlamaya hazırlanıyor. Yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı, senaryosunu Yılmaz Şahin’in yazdığı dizinin yönetmenliğini ise Zeynep Günay Tan, Mert Baykal ve Deniz Koloş üstleniyor. 
 
‘Muhteşem Yüzyıl’ın yapım şirketi TIMS Production, Osmanlı tarihi ve hanedanına damga vuran ‘Kösem Sultan’la geri dönüyor.

 // yusuf
Yine ecdadi karalama dizisi. Yere Batsın diziniz. HDP hayranı beronuz da oynasın. Paralar Pkk ya gitsin. Eee haydan gelen huya gider. Izlemiceeez bu kara dizileri. ...
12 Eylül 2015 09:41
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler