YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Gülen Hareketi'nin yeni gazetesi
Gülen Hareketi'ne yakınlığıyla bilinen İpek Medya Grubu yeni bir gazete kurmak için harekete geçti.
İşte Gülen Hareketi'nin yeni gazetesi
03 Ekim 2014 / 07:21 Güncelleme: 03 Ekim 2014 / 11:52

Bünyesinde Bugün gazetesi, Bugün TV, Kanaltürk, Kanaltürk Radyo gibi kanalları barındıran İpek Medya’nın yeni gazetesinin adı da belli oldu.

Yeni gazetenin adı: Millet

Medyatava’nın haberine göre; 2011'de Posta Gazetesi ile CNN Türk'ü satın almak için Aydın Doğan ile masaya oturan ancak anlaşma sağlayamayan Akın İpek, 3 yıl sonra kendi kitle gazetesini kurmak için düğmeye bastı. Yayın hayatına yeni başlayacak günlük gazetenin adı 'Millet' olarak belirlendi.

Gazetenin Yayın Yönetmeni de belli oldu

Gazetenin Genel Yayın Yönetmenliğine Değer Özergün getirildi. Gazeteciliğe Hürriyet Gazetesi'nde başlayan ve 18 yıl boyunca Sabah Gazetesi Magazin Servisi'nde Müdür Yardımcısı olarak çalışan Özergün, Sabah Grubu bünyesindeki magazin dergilerinin de yayın koordinatörlüğünü yürütüyordu.

Özergün, bir dönem Şamdan Dergisi'nin de Yayın koordinatörlüğünü de yapmıştı.

00:36
 // bayram
Rasim kardeş merak etme sana söylemiyor zaten millet olana hitap ediyor.haramzedelere değil....
04 Ekim 2014 00:36
21:45
 // Rasim DUMAN
Gazetenin genel yayin yonetmeni Hurriyet ve Samdan'dan icazetliymis. Zaman ve Hurriyet, Posta,Sozcu ; Samanyolu ve CNN Turk, Kanal D, Star Tv, Fox Tv kanka olduklarina gore, yonetmenin muktesebati ve mazisi beni sasirtmiyor. Ama hala merak ediyorum, bu gazte hangi "millete" hitap edecek? Ha, bir de "arka sayfa guzeli" olacak mi?...
03 Ekim 2014 21:45
18:08
 // MUHAFIZ
Hangi millet;A.B.D. de neoconların kucağına oturan pensilvanya menşeyli A.B.D. milletimi?Gazze'de binlerce müslümanı çoluk çocuk,kadın demeden katleden yahudi milletimi?yoksa sahte deliller oluşturarak kumpas kurduğunuz,altın çıkartma bahanesiyle sahte izin belgeleriyle talan ettiğiniz mezarlıkların sahibi olan gariban TÜRK MİLLETİ Mİ ???!!!...
03 Ekim 2014 18:08
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler