YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Diriliş Ertuğrul'un altıncı bölüm fragmanı
TRT1 ekranlarında merakla beklenen dizi Diriliş Ertuğrul 6. bölüm fragmanı yayımlandı.
İşte Diriliş Ertuğrul'un altıncı bölüm fragmanı
20 Ocak 2015 / 20:50 Güncelleme: 20 Ocak 2015 / 20:50

Ertuğrul ve Halime Halep yolunda ölümcül bir tuzağa düşerken, Kurdoğlu ise hırsını ve öfkesini kusmaya devam etmektedir.

TRT’nin tarihi dizisi izleyicilere Oğuzların Kayı boyunun Anadolu’daki yükselişini anlatmaya devam ediyor. Diriliş Ertuğrul 6. bölüm fragmanı ile yeni bölümün özeti de izleyicilerle paylaşıldı. Peki Diriliş Ertuğrul 6. yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor.

Hatırlanacağı gibi Ertuğrul, Halime ve beratı Halep’e götürme görevini almıştı. Halep yolunda Ertuğrul ve yanındakilere ölümcül bir tuzak kurulacak.  Ertuğrul cesurca cenk ederek yarılı olan Halime’yi ve kendisine emanet edilenleri kurtarmak için cesurca cenk edecek. İşte Diriliş Ertuğrul dizisnin yeni bölümünde detaylar…

Diriliş Eruğrul 6. bölüm özeti

Ertuğrul bir ateş çemberinin yine tam ortasındadır. Üstelik Halime yaralıdır. Düştükleri ölüm tuzağından kurtulmak ve daha önemlisi canı kendisine emanet olanları oradan çıkarmak Ertuğrul’un yegane amacıdır. Kahramanımız için, savrulan kılıçlardan ve uçuşan oklardan daha yaralayıcı olan Halime’nin bedeninde kanayan yaradır. Herkes daha sonrasında Halep’te buluşmak üzere bir tarafa savrulur.

Halep şehrinin kalbini sarmalayan keşmekeş, Titus’un kurduğu pusudan daha az tehlikeli değildir. İhanet ve ölüm Halep’in sokaklarında kol gezmektedir. Can pazarından zorlukla çıkan Ertuğrul da Halep’i kavuran bu cehennem rüzgârlarından nasibini alacaktır.

Süleymanşah’ın yatağa düşmesiyle çalkalanmaya başlayan Kayı obasında da sular durulmamıştır. Amacına ulaşıp Süleymanşah’ı katledemeyen Kurdoğlu; hırsını ve öfkesini kusmaya devam etmektedir. Kayılar; beyleri Süleymanşah’ı uğurlamaya hazırlandıkları sırada, Kurdoğlu’nun hiç beklemediği fırsatlar belirecek ve onu yeniden harekete geçirecektir.

İşte Diriliş Ertuğrul'un altıncı bölüm fragmanı:

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler