YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Acun'un kaldırmadığı programlar!
İşte Acun'un kaldırmadığı programlar!
25 Kasım 2013 17:15
Acun Ilıcalı Tv8'i aldıktan sonra sadece 3 programın devam etmesini istedi

Acun Ilıcalı Tv8'i aldıktan sonra programlara tek tek son verdi. Ancak 3 programın devam etmesini istedi. Milliyet'ten Ali Eyüboğlu yazdı:

Acun Ilıcalı’nın TV8’i satın almasından sonra kanalda hangi yapımların ve çalışanların işine son verildiği haberleri “Çin işkencesi”ne dönüştü adeta... Hergün bir haber çıkıyor medyada. Oysa TV8’de neler olacağı günler öncesinden belliydi.

Çünkü Ilıcalı, daha başından açıkladı TV8’i alınca ne yapacağını: “TV8’de haber, tartışma, spor, dizi ve film değil, Acun Medya’nın yapacağı yarışmalar, şovlar olacak.”

Satış sırasında taraflar arasındaki anlaşma uyarınca MNG Holding, bazı birimlerdeki bazı elemanlar hariç tüm çalışanları çıkarıp, tazminatlarını ödeyecek, Ilıcalı, TV8’in yayınlarını Acun Medya’dan getireceği 150 kişilik ekibiyle sürdürecek. Buna rağmen üç yapımla dört ekran yüzünün kalmasını istedi Acun Ilıcalı.

“Bay Tahmin”i hazırlayıp sunan Murat Özarı ile Fikret Engin’i tutmakla yetinmedi Ilıcalı, gece geç saatlerde yaptıkları programın saatini öne aldı ve sayısını da ikiye çıkardı.

TV8’de başka kimler kalacak diye sorduğum Ilıcalı’nın verdiği yanıt şuydu: “Murat Özarı ile Fikret Engin’in dışında Özge Uzun (Erken Baskı) ve Oylum Talu’nun (Anlatacaklarım Var) programları da devam edecek.”

Etiketler: ,
17:52
 // Oktay D
Bu programların hiçbirini seyretmeyin ben ve benim gibiler de TV8'i seyretmeyiz olur biter!Sanki yeteri kadar lüzumsuz programlar yok mu sanki Sn Acur?!...
25 Kasım 2013 17:52
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler