YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İstanbul'da kumarhane baskınlarının ardı arkası ke
İstanbul'da kumarhane baskınlarının ardı arkası ke
09 Kasım 2007 10:24
İstanbul'da kumarhane baskınlarının ardı arkası ke

İstanbul'da kumarhane baskınlarının ardı arkası kesilmiyor. Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, bu kez de Etiler'de, kumar oynatıldığını tespit ettiği lüks bir villaya baskın yaptı. Villadaki kumar malzemelerine el koyan polis, kumarhaneyi işletenlerin de içinde bulunduğu 45 kişiyi gözaltına aldı.

Ahlak Büro Amirliği ekiplerinin aralıksız sürdürdüğü kumarhane baskınlarında son adres, Beşiktaş Etiler'de bulunan lüks bir villa oldu. Kumar oynatıldığı tespit edilen villaya gece yarısı baskın yapan polis, işletmecileri ve kumar oynayanları suçüstü yakaladı. Baskında kumarhaneyi işletenlerle birlikte 9'u kadın toplam 45 kişi gözaltına alındı. Villada bulunan Black Jack masaları, çok sayıda oyun pulu ile para sayma ve pos makinelerine el konuldu.

Gözaltına alınan şahıslar polis araçlarına bindirildikleri sırada polise ve kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına küfredince polis müdahale etti. Bu sırada polisle gözaltına alınanlar arasında arbede yaşandı. Şahıslar polis araçlarına bindirilerek Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Aynı villaya 2 yıl önce de aynı gerekçeyle baskın yapıldığı öğrenildi.
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler