YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İsrail vahşetine Youtube kalkanı! Zulmü anlatan videoyu yayından kaldırdılar
Youtube terör devleti İsrail'i koruma altına aldı. İsrail'in bitmek bilmeyen zulmünü konu alan videomuz Youtube tarafından yayından kaldırıldı!
İsrail vahşetine Youtube kalkanı! Zulmü anlatan videoyu yayından kaldırdılar
01 Temmuz 2016 / 20:40 Güncelleme: 02 Temmuz 2016 / 10:08

2010 yılında Mavi Marmara gemisine yönelik saldırıda 9 Türk'ü öldüren İsrail bu tarihten itibaren saldırgan tutumuna hız vermeden devam etti. Filistin'le aralarındaki ateşkese rağmen defalarca Gazze'ye saldırdı. Yüzlerce Filistinli saldırılarda hayatını kaybetti.

İsrail'in vahşet içeren tutumunu gözler önüne seren videomuz ise birilerini rahatsız etti.

22 Haziran tarihinde video paylaşım sitesi Youtube'a yüklenen "İsrail vahşeti sınır tanımadan devam ediyor!" başlıklı video bugün itibariyle yayından kaldırıldı.

GEREKÇE: YOUTUBE TOPLULUK KURALLARI

Kanal A Haber tarafından Youtube'a yüklenen videonun yayından kaldırılma gerekçesi ise bir hayli ilginç. İsrail'in vahşetini konu alan videonun silinme sebebi "Topluluk Kuralları"

Konu İsrail olduğunda Topluluk Kuralları'nı bahane gösteren video paylaşım sitesinin neye hizmet ettiği ise merak konusu...

İŞTE YOUTUBE TARAFINDAN YAYINDAN KALDIRILAN O VİDEOMUZ:

MESCİD-İ AKSA'YA POSTALLARLA GİRDİLER!

Hiçbir kutsalı tanımayan İsrail askerleri Kasım 2014'te Mescid-i Aksa'yı basarak plastik mermilerle Filistinlilere saldırdı.

Mescidin halılarını çiğneyen, Kur'an-ı Kerim'i yerlere atan İsrail askerleri 14 Eylül 2015'de bir adım daha ileri gitti: Müslümanların ilk kıblesi kabul edilen Mescid-i Aksa'nın minberine postallarıyla çıktı!

ÇOCUĞUN KAFASINI TAŞLARA VURDULAR

İsrail askerlerinin hedefinde bu kez Muhammed Tamimi isimli bir çocuk vardı. Ailesiyle birlikte Yahudi yerleşim birimi inşası ve ayrım duvarını protesto ediyordu. İsrail askeri küçük çocuğu ailenin yanından çekerek bir taşın arasına sıkıştırdı. Bir kolu alçıda olan çocuğun kafasını taşa vurduktan sonra sağa sola savurdu. 

18 YAŞINDA 10 KURŞUNLA ŞEHİT EDİLDİ

18 yaşındaki Filistinli kız Hedil el Heşlemun askeri güvenlik noktasından geçtiği sırada İsrail askerleri tarafından vuruldu, sonra yerde sürüklendi. Peçesinin açılmasına izin vermediği için vücuduna tam 10 kurşun sıkılarak öldürüldü. 

YERDE YATAN GENCİ BAŞINDAN VURDULAR

Son olarak 25 Mart 2016'da Batı Şeria'nın El - Halil kentinde Filistinli bir genç İsrail askerleri tarafından vuruldu. Yerde kendinden geçmiş olarak yatan Filistinli genç onlarca kişinin gözleri önünde başından vurularak şehit edildi.

r1-036.jpg

 // Doğrucu Davut
Youtube'un değil, Reis'inizin politikasını ihlal etmiştir o video. Koyarken Reis'inize -pardon Youtube'a- sordunuz mu? ...
02 Temmuz 2016 07:48
Allah fasık ve zalimleri sevmez.
 // Hulusi Kalp
Yeryüzünde fitnenin asıl kaynağı olan ve Alemlerin Rabbinin gazabına düçar olan siyonist zihniyete karşı dik duruş sergileyen tek topluluğa ve onun başındakilere selam olsun. Bu güne kadar olduğu gibi, sonrasında da işleri rast gelsin. Samimi ve gayretli çabaları karşılığında onlara güç ve izzet versin. Aleyhine tuzak kuran her türlü sinsi şer odaklarının oyunlarını başlarına geçirsin. O zalim toplulukları bu dünyada ve ahiret yurdunda zelil, perişan ve rezil etsin. Amin....
02 Temmuz 2016 Cumartesi 03:54
 // Mustafa Küçükşahin
DİLERİM ARTIK FİLİSTİNLİLER İLE UĞRAŞMAZ DİYECEĞİM AMA DİLİM VARMIYOR.İNŞALLAH ARTIK BİR SON VERİR BU MÜSLÜMAN DÜŞMANLIĞINA BİLEMİYORUM YOKSA NE OLACAK FİLİSTİNLİ KARDEŞLERİMİZİN DURUMU....
01 Temmuz 2016 21:37
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler