YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İnadına Aşk 12. Bölümde neler olacak?  Yeni Bölüm Süper Detaylar
İnadına Aşk 12. Bölümde neler olacak? Yeni Bölüm Süper Detaylar
11 Eylül 2015 07:28
FOX TV'nin sevilen dizisi İnadına Aşk bu hafta yeni bölümüyle yine seyircileri ekrana kilitleyecek. Dizide bu hafta neler olacak? FOX TV İnadına Aşk yeni bölüm fragmanı için haberimizi takip etmeye devam edin.

Leyla son saniyede Yalın'ı, Toprak'ın elinden kurtarır ama bunun için başvurduğu yol, her ikisini de sarsar. Babaannenin ve Doruk'un onları birleştirmek için oynadığı oyunlar da bu sarsıntının üstüne eklenince ikisinin de dünyası şaşar. Yeşim Çınar'la ilişkilerini dedesine anlatır ve Çınar, Arasların evine yemeğe davet edilir. Ancak o gün Yeşim ve Çınar Toprak yüzünden çok büyük bir kavga ederler. Çınar Yeşim'e verdiği ayrılmama sözünü tutabilecek midir? Deniz ve Ezgi, arkadaş olarak iyi bir çift olmuşlardır. Ezgi, Deniz'in göründüğünden çok daha fazla bir adam olduğunu keşfetmeye başlar. Yalın ve Defne ise aşklarının en güzel, en tatlı günlerini yaşamaktadırlar. Plaza kalasının içinden şahane bir sevgili çıkmıştır. Ama Defne'nin abi korkusu, bu ilişkinin ciddi bir sınava girmesine yol açar. Defne bu sınavı atlatabilecek midir?

Dizide Geçen Hafta Neler Oldu ?

Erkekler inatçı, kadınlar inatçı,aşk hepsinden inatçı...İnadına Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de FOX'ta. Kızlar yine neler çeviriyor?

GENEL KONU

Erkekler inatçı, kadınlar inatçı,aşk hepsinden inatçı...

İnadına Aşk; içinde aşk, sevgi, nefret ve oyun dolu bir romantik komedi dizisi. Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne’nin, Aras Teknoloji’nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın’ın yanında işe girmesiyle başlar.

Tamamen zıt karakterler olan Defne ve Yalın’ın birbirlerinden nefret etmesi ve sürtüşmeleriyle başlayan hikaye, Defne’nin maço ağabeyi Çınar’ın müdahaleleriyle iyice karışır. Ama asıl cümbüş, Çınar’ın Yalın’ın kız kardeşi Yeşim’e aşık olmasıyla kopacaktır!

Yapımcı Firma: Sinegraf
Yapımcı : Osman Sınav
Yönetmen: Osman Sınav- Yusuf Ömer Sınav
Senaryo: A.Ferda Eryılmaz- Nehir Erdem
Görüntü Yönetmeni: Yusuf Akkuş

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler