YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İkinci kez basıldı; 50 kişi gözaltına alndı
İkinci kez basıldı; 50 kişi gözaltına alndı
05 Kasım 2007 10:36
İkinci kez basıldı; 50 kişi gözaltına alndı

İstanbul'da yine kumarhane baskını. Polis, Beşiktaş Etiler'de, daha önce kumar oynatıldığı gerekçesiyle mühürlenen bir işyerine baskın yaptı. Kapısı mühürlü olmasına rağmen, içeride bulunan 20'si kadın, toplam 50 kişi gözaltına alındı.


Beşiktaş Etiler Aytar Caddesi üzerinde bulunan ve eskiden gece kulübü olarak işletilen işyerine, daha önce kumar oynatıldığı gerekçesiyle mühürlenmesine rağmen girip çıkanların olması polisin dikkatini çekti. Ahlak polisi bir süre bu adresi takip ettikten sonra ani baskın düzenledi. Baskında 20'si kadın toplam 50 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan müşteri ve işletmeciler sorgulanmak üzere Ahlak Büro Amirliği'ne götürüldü.


Aynı adrese 23 Ekim tarihinde yapılan baskında, 3 adet rulet masası ile çok sayıda kumar gereçleri ele geçirildiği ve bu nedenle işyerinin 1 ay süreyle kapatıldığı öğrenildi. Kumarhaneyi işleten kişilerin, çok sayıda baskına rağmen Dalmaz Center'da da kumarhane işleten şahıslar olduğu belirtiliyor. İşletmecilerin, Dalmaz Center'a baskın yapıldığında müşterileri bu adrese yönlendirdiği, buraya yapılan baskından sonra ise Dalmaz Center'da yeniden kumarhane açtıkları idda edildi.
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler