YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hüseyin Gülerce Zaman'dan istifa etti
Hüseyin Gülerce Zaman'dan istifa etti
27 Ağustos 2014 12:11
17 Aralık süreci sonrası Gülen Hareketi'yle yaşadığı gerilimden dolayı 25 yıldır yazdığı Zaman'daki yazılarına ara veren Hüseyin Gülerce istifa etti.

17 Aralık süreci sonrası Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek veren ve soruşturmanın yolsuzluk soruşturması olmadığına inandığını dile getiren Gülerce, Gülen Hareketi'ne yakın yazarlar tarafından eleştirilmiş ve yazılarına ara vereceğini açıklayarak 4 aylık gibi bir süre boyunca basına demeç vermemişti.

Gülerce, İnternethaber.com'a yaptığı açıklamada "Zaman Gazetesi'nden istifa ediyorum. Dumanlı'ya konuyu SMS yoluyla ilettim. O da dur gitme demedi. Keşke kalsaydın demekle yetindi. İstifamı noter aracalığıyla bildireceğim" dedi.
 
"Dumanlı'ya SMS yoluyla bildirdi"

Gülerce'nin açıklaması şöyle:

"Zaman'ı bırakıyorum! Zaman'da yazacak bir şeyim kalmadı çünkü... Hiç kimsenin bu kararımdan haberi yok. Bugünden itibaren Zaman Gazetesi'nden istifa ediyorum. Dumanlı'ya konuyu SMS yoluyla ilettim. O da dur gitme demedi. Keşke kalsaydın demekle yetindi. İstifamı noter aracalığıyla bildireceğim." dedi.

Helal olsun Hüseyin Gülerce'ye
 // Muammer Kantar
Helal olsun Hüseyin Gülerce'ye. İhanet şebekesini farkettiği an bugünü beklemeden terk edebilirdi. Görüşleriyle, kalemiyle yeniden millete, gönüldaşlarına seslenmeye devam edecektir...
...
27 Ağustos 2014 Çarşamba 15:57
13:10
 // 7 İLE 70
Senden yazar olmaz... 25 yıldır basiretin kapalıysa, bu saatten sonra, çocuk hikayeleri oku. Andersen'den masallar, Kemalettin Tuğcu, Ömer Seyfettin, Lafonten oku biraz....
27 Ağustos 2014 13:10
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler