YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hürriyet'ten 'Özgür Gündem' çarpıtması
Hürriyet'ten 'Özgür Gündem' çarpıtması
16 Ağustos 2016 15:23
Hürriyet gazetesinin, terör propagandası yaptığı gerekçesiyle kapatılan Özgür Gündem gazetesiyle ilgili yaptığı haber tepki çekti.

Özgür Gündem gazetesi, terör örgütü propagandasını yaptığı gerekçesiyle geçici olarak kapatıldı. Birçok site haberi 'son dakika' olarak duyururken, Hürriyet gazetesi ise, PKK'nın propagandası yapan Özgür Gündem'i savunarak paylaştı.

Hürriyet'in sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Flaş gelişme: "Darbeye hayır" manşeti atan o gazete kapatıldı" ifadeleri yer aldı.

2-20160816152323.jpg

onlara salı vaazım ola
 // hursit dilaver
hurriyet çok iyi bilir.hatta benim alii yorumlarımı da takip eden servisleri varsa onlar da nasiplenmiş olmalılar.bu özgür gündem için çok yazı yazdım.hatta akıl da verdim,unutanlar için.90lı yıllarda bu gazete/dergi neyse vardı da,bir gecede yok olmuştu.sabah matbaa falan kalmamıştı. akıl vermek zaten çok sevdiğim şeydir.hürriyet beni takip etseydi ne yapılması gerektiğini anlardı gariplerim.şimdi ağlamaları o zaman çığlığa dönerdi zaar.ben de karşılarında kahvemi höpürdeterek içerdim....
16 Ağustos 2016 Salı 16:59
 // Boğaçhan
Allah aşkına, peygamber aşkına bu yahudi uşaklarının gazetelerini alan ve tv lerini izleyenleri her fırsatta uyaralım. Milletimizin yarıdan çoğu bunların kime çalıştığını hala bilmiyor!...
16 Ağustos 2016 16:03
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler