YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hava şartları ve yağış İstanbul trafiğini felç etti!
Hava şartları ve yağış İstanbul trafiğini felç etti!
12 Aralık 2015 05:45
Dün İstanbul'da meydana gelen aşırı yağış ve olumsuz hava koşulları trafiği ve hayatı felç etti. İşçiler ve öğrencilerin yol çilesi ise mesai sattlerine denk gelen yağıştan dolayı ikiye katlandı.

11 Aralık'ta İstanbul'u hakimiyeti altına alan yağmur, trafik başta olmak üzere yaşamı felç etti. Avrupa yakası başlarında başlayan yoğun İstanbul trafiği Anadolu Yakası'na kadar devam etti. Sabah tam da işçilerin mesai saatinde başlayan yağış, işçi çıkış saatinde trafiği alt üst etti. 

11 Aralık'ta İstanbul'u hakimiyeti altına alan yağmur, trafik başta olmak üzere yaşamı felç etti. Avrupa yakası başlarında başlayan yoğun İstanbul trafiği Anadolu Yakası'na kadar devam etti

Akşam saatlerinde vatandaşların işten çıkması İstanbul trafiğini felç etti.  Avrupa Yakası’nda başta iki köprü trafiği olmak üzere, E-5 ve TEM’de Beylikdüzü yönüne büyük yoğunluk yaşanıyor.

Anadolu Yakası’nda ise Ümraniye, çekmeköy yönü, Üsküdar, Boğaz trafiği, Bağdat Caddesi ile Cemil Topuzlu Caddesi’nde trafik güçlükle ilerliyor. Vatandaşlar yine çıldırmış durumda.

İBB Trafik Radyo Yayın ve İdari Koordinatörü Murat Kazanasmaz, sosyal medya üzerinde paylaştığı mesajda  trafik yoğunluğuyla ilgili “Bu akşam %90′ı zorlarız. Gözüken o!” dedi.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler