YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Harry Potter'ın ünlü aktörü ölü bulundu
İngiliz basınında yer alan habere göre, Harry Potter filmlerinin çoğunda yer alan 'kurt adam' David Legeno yürüyüşçüler tarafından ölü bulundu.
Harry Potter'ın ünlü aktörü ölü bulundu
12 Temmuz 2014 / 00:54 Güncelleme: 12 Temmuz 2014 / 01:03

İşte İngiliz Gazetesi The Guardian'ın haberi:

Harry Potter'ın ünlü aktörü David Legeno 50 yaşında ölü bulundu

Doğa yürüyüşçüleri Death Valley bölgesinin uzağında bir yerde Harry Potter filmlerinin kurt adamı David Legeno'yu ölü buldular.

David Legeno, Harry Potter filmlerinde 'kurt adam' olarak karşımıza çıktı. California polisinin geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, ünlü aktörü yürüyüşçüler Death Valley bölgesinin uzağında ölü buldular.

Emniyetten yapılan açıklamada cesedinin taşınması için bölgeye helikopter gönderildi. Inyo şehrinin emniyet müdürünün açıklamasına göre, ölümünün sıcaklığa bağlı olabileceğini belirterek  savcının soruşturmasından sonra kesin ölüm nedeninin belirleneceğini söyledi. Ayrıca cinayet bulgusunun da bulunduğunu ifade etti.

David Legeno, iri yarı, Londra doğumlu, profesyonel boksör ve dövüş sanatları uzmanıydı. Harry Potter filmlerinin birçoğunda Fenrir Greyback 'kurt adam'ı oynadı. O aynı zamanda televizyonda, Pamuk Prenses ve Huntsman, Snatch, Centurion ve Batman Başlıyor dizilerinde karşımıza çıkmıştı.

 

55614-27204.jpg

 

KANALAHABER.COM/ÖZEL İÇERİK

halidetonga@kanalahaber.com

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler