YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Halk TV ve Ulusal Kanal’a büyük şok!
Hatay Cumhuriyet Savcılığı, Halk Haber TV ve Ulusal Kanal’a “halkı galeyana getirmek” suçundan soruşturma açtı.
Halk TV ve Ulusal Kanal’a büyük şok!
16 Temmuz 2013 / 19:20 Güncelleme: 16 Temmuz 2013 / 23:49

Hatay savcılığı, Kenan Beyazit isimli bir vatandaşın şikayetini değerlendirerek, Halk Haber TV ve Ulusal Kanal’a soruşturma açtı.

Ulusal Kanal Sorumlu Müdürü Naci Eriş'i ifadeye çağıran savcılık, iki kanala “halkı koordine edip, kin ve galeyana teşvik etmek” suçlamalarını yöneltti.

Savcılık, milyonlarca kişinin katıldığı eylemleri “toplum huzurunu bozan, asıl amacı hükümeti devirmek olan eylemler” olarak değerlendirdi.

Savcılık iki kanaldan da, 30 Mayıs ile 17 Haziran tarihleri arasındaki yayınlarını hazırlayanlar, sunanlar ve sorumlu müdürlerinin isimleri talep etti.


Geç Bile alındı
 // Yahya RAMİ
Geç bile kalındı... Bu ülkede darbe yapanlar ve Balyoz, Ayışığı vb... isimlerle darbe teşebbüsünde bulunanlar bir şekilde yargıya intikal ettirildi, ancak günlerdir, özellikle 'sosyal medya' üzerinden yapılan yalan yanlış haberlerle halkı galeyana getirip 'halk isyanı' gerçekleştirmeye çalışan ve bu niyetlerini hiç gizlemeden açık açık söyleme cüretini de gösteren bir avuç azgın azınlığa karşı savcıların sessiz kalmaları düşündürücü ve üzücü bir tablo......
17 Temmuz 2013 Çarşamba 09:34
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler