YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakan Albayrak'tan sonra iki isim daha veda etti!
Hakan Albayrak'tan sonra iki isim daha veda etti!
30 Kasım 2015 07:56
Diriliş Postası gazetesinin kurucusu Hakan Albayrak'ın görevine son verilmesinin ardından iki isim daha gitti.

Albayrak'ın ayrılmasının ardından duruma tepki gösteren gazetenin diğer yazarları Adem Özköse ve Nihat Asır da gazeteden ayrıldıklarını duyurdu.

Veda yazısı yazacağını belirten Nihat Asır, Twitter hesabından "Okuyucularımızı çok önemsediğim için veda yazısıyla bilinmesini istemiştim ama çok soruldu, söylüyorum. Yol arkadaşım Hakan Albayrak'layım." diye yazdı.

11-055.jpg

Gazeteden ayrıldığını duyuran bir diğer isim Adem Özköse oldu. Diriliş Postası'nın sahiplerinin "üzerimizdeki yoğun baskıya artık dayanamıyoruz" dediklerini ve bu nedenle Hakan Albayrak'ın gazeteyi bırakmak zorunda kaldığını belirten Özköse, Twitter'dan "Ben de bugünden itibaren Diriliş Postası'ndaki yazılarıma son veriyorum" diye yazdı.

Özköse şunları yazdı:

"Diriliş Postası'nı sahipleri üzerimizdeki yoğun baskıya artık dayanamıyoruz dedikleri için Hakan Albayrak gazeteyi bırakmak zorunda kalmış. Ben de bugünden itibaren Diriliş Postası'ndaki yazılarıma son veriyorum. Bir dava gazetesi olarak gördügüm için Diriliş Postası'nda yer aldım. Millet ve ümmetimizin mücadelesine kalemimizle destek olmak istedik. Buraya kadarmış. Fakat her ne olursa olsun istikametimizi bozmadan inandığımız dava yolunda mücadeleye devam edeceğiz. İslam'a, millet ve ümmete hizmet ettikleri sürece Erdoğan ve Davutoğlu ile dün olduğu gibi bugün de omuz omuza olmaya devam edeceğiz. Rabbim davası İslam, millet ve ümmet olan herkesin yollarını açsın. Türkiyemizi, millet ve ümmetimizi tüm şerlerden korusun. Gün tetikçilerin, tek davaları para, makam ve aferim almak olanların günü olabilir. Fakat bugünlerde geçer ve biz yine başbaşa kalırız. Son olarak hepinizi Allah için çok seviyorum. Allah ellerinizi ve kalbinizi hiç bırakmasın."

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler