YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Hakan Albayrak kendi gazetesi ile geri dönüyor
Geçtiğimiz yılın son aylarından Star gazetesinden istifa eden Hakan Albayrak yeni bir gazete ile medyaya geri dönüyor.
Hakan Albayrak kendi gazetesi ile geri dönüyor
07 Şubat 2015 / 21:30 Güncelleme: 07 Şubat 2015 / 21:38

Gazetesine Türk medyasında pek rastlanmayan bir isim seçen ve "Diriliş Postası" adını koyan Albayrak'ın İslam dünyasından ve Türkiye meselelerinden konular ile okur karşısına çıkacağı kulislerde konuşulmaya başlandı.

1-023.png

50 kuruştan satılacak olan gazete, okurları ile çarpıcı bir tarihte buluşacak. 28 Şubat 2015'te 28 Şubat post modern darbesinin 18. yıldönümünde raflarda yerini alacak olan gazetenin içeriği de oldukça farklı olacak.

Gazetenin prova baskıları kulislerde elden ele dolaşmaya başladı bile. Görünen o ki oldukça sade ve okur yormayan, "şıkır şıkır" bir ilk sayfası olacak Diriliş Postası'nın.

Alışılagelenin aksine tamamen iyi haberlerden oluşan bir üçüncü sayfa; 'alışveriş dedektifi' gibi ekonomi sayfaları; Modern Pehlivan tefrikaları gibi sıradışı yenilikler de bekliyor okuru yeni gazetede.

Ve Hakan Albayrak'ın en hassas olduğu alan Afrika... Diriliş Postası'nda sadece Afrika'ya ayrılmış özel sayfalar olacak.

Yazar kadrosu henüz tam olarak netleşmedi gazetenin, ancak Hakan Albayrak son sayfayı kendisine ayırdı. Kendi tarzını o sayfada okurlarına yansıtacak.

Albayrak'ın yeni gazetesinin sermaye kaynağı, hangi medya grubuna bağlı olacağı, Star gazetesinden kovulan Mustafa Karaalioğlu ve Yusuf Ziya Cömert ile Akşam gazetesinden kovulan Mehmet Ocaktan gibi eskiden beraber çalıştığı isimlerin Albayrak'ın gazetesine yazar olarak katılıp katılmayacağı ise halen belirsizliğini koruyor.

 

GAZETECİLER

İsmi güzel Allah yardımcısı olsun.
 // Abdullah
İsmi güzel Allah yardımcısı olsun. Amin....
08 Şubat 2015 Pazar 12:44
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler