YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Habertürk'te Veyis Ateş sürprizi
Habertürk'te Veyis Ateş sürprizi
25 Ekim 2014 23:15
Geçen yıl Eylül ayında TVNET'ten Habertürk'e transfer olan Veyis Ateş, Habertürk TV'deki gençleştirme operasyonu kapsamında yapılan değişiklikle görevine Ankara Temsilcisi olarak devam edecek.

TVNET'te Ana Haber sunuculuğu ve yöneticilik görevlerinde bulunan Veyis Ateş, 2013 Eylül'ünde Habertürk TV'ye transfer olmustu. Burada, Akşam Raporu, Gece Yarısı ve Gün Başlıyor kuşaklarını sunan Ateş, Kasım ayından itibaren Haberturk TV Ankara Temsilcisi olarak görevini sürdürecek.

Gazete Habertürk Bülent Aydemir'le devam

Daha önce de deneyimli Başbakanlık muhabiri Bülent Aydemir, Gazete Habertürk'ün Ankara Temsilciliği görevine getirilmişti. Bülent Aydemir, yaptığı kulis haberleriyle Ankara Temsilcisi olarak görevine başarıyla devam ediyor.

Veyis Ateş kimdir?

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olan Ateş, medya sektörüne üniversite yıllarında atıldı.

Yayıncılığa radyoculukla başlayan Veyis Ateş, ekrana ilk kez atr kanalında gece spikeri olarak çıktı. 2007 yılında TVNET'e geçti. Burada 6 yıl boyunca yöneticilik yaptı. Ana haberin yanı sıra, çok sayıda politik programlar hazırladı, sundu.

TVNET'te tarihçi Kadir Mısıroğlu, Habertürk TV'de de Cübbeli Ahmet Hoca ile yaptığı yayınlar ses getirdi.

Erhan Çelik atama haberin şu maille duyurdu

Habertürk Televizyonu Ankara Temsilciliği görevine bugün itibariyle değerli mesai arkadaşımız Veyis Ateş atanmıştır. Bugüne kadar bu görevi yürüten bir diğer değerli arkadaşımız Nilgün Balkaç ise "Günün Ajandası" adlı programı hazırlayıp sunmaya devam edecektir.

Her iki arkadaşımıza da görevlerinde başarılar dilerim.

Erhan Çelik
Habertürk Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler