YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Habertürk'e giderken 5 yılımı sattım"
"Habertürk'e giderken 5 yılımı sattım"
23 Eylül 2010 14:43
Hürriyet'ten istifa edip Habertürk Gazetesi'ne transfer olduktan sonra kovulan Bekir Coşkun, 16 Ağustos 2009 tarihinde Kanal A'ya çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu."Gelecek 5 yılımı satarak gittim"diyen Coşkun aldığı parayla ilgili iddialara da cevap verdi

"Haberturk’e giderken 5 yılımı sattım"
"Hürriyet,  Cumhuriyet kurumlarındandır.Hürriyet yıkılırsa rejim de biter"
"Türkiye’de laik cumhuriyet bitti"
"Haberturk’e heyecanla gittim"

Haberturk gazetesinden kovulan gazeteci Bekir Coşkun, Hürriyet’ten ayrıldıktan sonra ilk kez Kanala A ‘da Ömer Şahin’in  “Görüş Farkı”programına katılmış ve önemli açıklamalarda bulunmuştu.

16 Ağustos 2009 tarihinde Emin Çölaşan ve Şamil Tayyar’ın katıldığı programa telefonla bağlanan Bekir Coşkun, Haberturk’e geçişiyle ilgili olarak, “ Gelecek beş yılımı satarak gittim” derken 3 milyon transfer parası aldığı iddialarını da yalanlıyor.

“Gittiğiniz kurumda özgürce yazabilecek misiniz?” sorusuna cevap vermeyen Bekir Coşkun, Haberturk’e geçişiyle ilgili olarak, “Yeni bir kuruma heyecanla gittim,neden bizi desteklemiyorsunuz?”serzenişinde bulunuyor.

Bekir Coşkun,Türkiye’de laik rejimin bittiğini söylerken Hürriyet Gazetesi’ni de Cumhuriyetin önemli kurumları arasında saymıştı. Coşkun, “Hürriyet yıkılırsa rejim de bitmiştir” diyor. 

ATASÖZÜ
 // m.ali kbaroğlu
RÜZGAR EKEN FIRTINA BİÇER
ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE
YANLIŞ ATA OYNAMA
..............
23 Eylül 2010 17:37
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler