YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gün aydın diyemeyeceğim çünkü!...
Gün aydın diyemeyeceğim çünkü!...
Gün aydın diyemeyeceğim çünkü!...
01 Temmuz 2008 / 13:56 Güncelleme: 01 Temmuz 2008 / 00:00


Türkiye gündemini sarsan gelişmeler izleyiciyi ekran karşısına kilitlerken, tarafsızlığıyla takdir toplayan NTV bu sefer taraf oldu.


Sabah saatlerinde Ankara'da başlayan ve İstanbul'da 'Ergenekon' operasyonu kapsamındaki gözaltılarla ilgili haber kanalları da yoğun bir trafiğe girdi. Haber kanallarının saniye saniye aktardığı gelişmelere, genel kanallar arasında Kanaltürk de katıldı. Ülke TV alt yazı olarak olayı ilk duyuranlardan olurken, haberlerin detayları geç verildi.


Bugüne kadar yaptığı tarafsız yayınlarla herkesin takdirini toplayan NTV, bugün tarafsızlığını yitirerek, yorumu yorumculara bırakmadı.


NTV TARAFSIZLIĞINI YİTİRDİ


Sabah saatlerinde ekranlarda olan Duygu Canbaş, yapılan operasyonlara tepkisini sözleri, mimikleri ve sorularıyla dile getirerek, canlı yayına bağlanan Muharrem Sarıkaya'nın 'Günaydın'ı sözüne karşılık 'gün aydın diyemeyeceğim çünkü gün karanlık' dedi.


NTV'nin genç spikerinin, gözaltılardan çok etkilendiği ve haberleri sunarken sesinin titrediği fark edildi. Genç spiker sürekli operasyonlarla ilgili eleştirel bir yaklaşım sergileyerek, konuklarına çanak sorular sordu.

MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler