YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gülen yıllar sonra canlı yayına çıkacak!
Gülen yıllar sonra canlı yayına çıkacak!
02 Temmuz 2015 20:18
Herkul.org sitesinin editörü Osman Şimşek, iki gün önce Twitter hesabından Fethullah Gülen'in yıllar sonra ilk kez canlı yayında olacağını duyurdu.

Cumartesi gününü Pazar'a bağlayan gece, saat 02:00'dan itibaren, Irmak TV'de ekrana gelecek olan programda mukabeleden de bir bölüm yayınlanacak.

Herkul.org sitesinin editörü Osman Şimşek, iki gün önce Twitter hesabından “Heyecanla Cumartesi gününü bekliyorum. Allah izin verir ve inâyet buyurursa, dost ve arkadaşlarımızı çok mutlu edecek bir sürprizimiz var!” diye açıklama yapmıştı. Şimşek, bugün ise, Gülen'in yıllar sonra ilk kez bir canlı yayına çıkacağını duyurdu. 'Arkadaşlarımı daha fazla meraklandırmayayım' diyen Şimşek, 'Muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi yıllar sonra ilk kez bir canlı yayın davetini kabul etti" dedi.

Cumartesi gününü pazara bağlayan gece 02.00'den itibaren canlı yayında olacaklarını ifade eden Şimşek, "Öncelikle ben 30 dakika kadar dostlarla hasbihal edeceğim sonra mukabelemizden bir bölüm naklen yayınlanacak. Muhterem Hocamızın açıklamaları ekrana canlı gelecek. Soru cevap faslını da umuyoruz" ifadelerini kullandı.

fe
 // Hasan
feto hoca yasiyormu hala ilaçlarla uyuyup kalkiyormus iyi günleri demekki allahın hesabı var...
02 Temmuz 2015 20:53
MEDYA Kategorisindeki Diğer Haberler